Aktualności

Speed Dates dla branży kreatywnej

Konsultacje planowania finansowego
Fot. ©Depositphotos/ridofranz

Gdynia Kreatywna 2 to projekt wspierający przedsiębiorczość osób działających w branżach kreatywnych. Składa się z dwóch niezależnych etapów. W pierwszym – z nadesłanych zgłoszeń wyłoniono 6 firm działających na terenie Gdyni, które otrzymały wsparcie mentoringowe i opiekę marketingową studia kreatywnego. Drugi etap to tzw. speed dates, czyli szybkie biznesowe randki z mentorami i pomiędzy przedsiębiorcami, które odbędą się 1 grudnia 2016 r.

Pierwsza edycja szybkich randek biznesowych dla branży kreatywnej cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kolejna odsłona tego wydarzenia już 1 grudnia 2016 r. W Gdyńskiej Szkole Filmowej spotkają się osoby zainteresowane nawiązaniem nowych kontaktów, znalezieniem partnerów biznesowych i wymianą doświadczeń zawodowych.

Speed dates, czyli szybkie randki biznesowe, podczas których w ciągu kilku minut rozmowy można znaleźć inwestora, partnera biznesowego lub wymienić się wiedzą i doświadczeniami, to formuła świetnie znana w USA i na zachodzie Europy. Także w Polsce ten rodzaj spotkań biznesowych zdobywa coraz większą popularność. W ramach projektu Gdynia Kreatywna 2, Speed Dates przeznaczone są dla osób działających w branży kreatywnej: przedsiębiorców i freelancerów.

Uczestnicy odbędą pomiędzy sobą wiele 5-minutowych rozmów. Ich celem jest nawiązanie nowych kontaktów zawodowych, znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych, wymiana dotychczasowych doświadczeń oraz integracja branży.

 

Speed dates dla branży kreatywnej w ramach projektu Gdynia Kreatywna 2

  • 1 grudnia 2016 r., czwartek, godz. 17.00
  • Gdyńska Szkoła Filmowa
  • plac Grunwaldzki 2 w Gdyni

Zgłoszenia należy przesyłać e-mailowo na adres: gdyniakreatywna@hiday.pl.
Decyduje kolejność zgłoszeń, a każdy e-mail musi zawierać:

  • imię i nazwisko
  • krótki opis własnej aktywności zawodowej w branży kreatywnej

Więcej: Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

 

view szablon artykułu