Aktualności

Specjalny konkurs z okazji Dnia Flagi 2 maja. Sprawdź, co trzeba zrobić i wygraj ciekawe nagrody

Fot. Marcin Szumny.
Fot. Marcin Szumny.

Święto polskiej flagi już w sobotę, 2 maja. Można tego dnia wziąć udział w specjalnym konkursie fotograficznym i wygrać karty podarunkowe do księgarni, bilety do Centrum Nauki Experyment w Gdyni i gry logiczne. Wystarczy zrobić zdjęcie flagi lub innego symbolu narodowego.

 

Konkurs „Polska Flaga w obiektywie: Taką kocham i szanuję!" organizuje Twoja Telewizja Morska. Partnerem jest m.in. samorząd województwa pomorskiego.

 

Flaga w obiektywie, ale #zostańwdomu

Zabawa polega na wysyłaniu zdjęć flagi lub innych symboli narodowych do organizatora konkursu. Chodzi o to, by pokazać, jak w Dniu Flagi RP można ciekawie eksponować patriotyzm. Jak pisze organizator: „flaga lub inne symbole narodowe często wywołują przecież wzruszenie czy dumę z bycia Polakiem. Tych uczuć nie należy skrywać – wręcz przeciwnie! Dlatego zachęcamy, by nasi czytelnicy, słuchacze i widzowie podzielili się takimi emocjami. Pokażcie miejsca i okoliczności, w których eksponujecie flagi narodowe lub inne symbole, uwieczniając to na zdjęciach".

Zdjęcie powinno być wykonane w czasie akcji #zostańwdomu, chociaż będą przyjmowane także fotografie archiwalne. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 10 maja na adres e-mail konkurs@nadmorski24.pl z tytułem „Konkurs Flaga w obiektywie". A potem ruszy głosowanie internetowe na najciekawsze zdjęcia. Będzie można je oglądać i wybierać w mediach społecznościowych Twojej Telewizji Morskiej do 14 maja.

 

Nagrody w konkursie

Nagroda główna – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 400 zł brutto, gra logiczna „Kombinator Sześciokąty", zestaw prezentowy od organizatora pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic AiRSHOW oraz 4-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

Druga nagroda – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 300 zł brutto, gra logiczna „Cztery do wygranej", zestaw prezentowy od organizatora pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic AiRSHOW oraz 2-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

Trzecia nagroda – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto, gra towarzyska „Zgrana Para", zestaw prezentowy od organizatora pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic AiRSHOW oraz 2-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

 

Zobacz: regulamin konkursu (pdf).

 

Partnerami konkursu są: Samorząd Województwa Pomorskiego, Uniwersytet Morski w Gdyni, Akademia Marynarki Wojennej, Centrum Kultury w Gniewinie, Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej OPEC, Port Gdynia, Aeropact, Producent gier planszowych Alexander oraz Centrum Nauki Experyment.

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności