Aktualności

Sopocki piknik na błoniach

$image_alt
Fot.©Depositphotos/ Kzenon

Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz spędzić czas na sopockich błoniach, to koniecznie przyjdź na ul. Polną na piknik, który odbędzie się 26 kwietnia 2015 r., w godz. 11.00-14.00. W programie wiele atrakcji, m.in.: zręcznościowa jazda na czas, wspólny przejazd rowerowy ulicami miasta, a dla uczestników konkursów wiele nagród. Wstęp bezpłatny.

Główna atrakcją pikniku, skierowaną do osób aktywnych, będzie rowerowa gra miejska z nagrodami. Osoby, które wolą zabawę stacjonarną będą mogły skorzystać z takich rozrywek jak: wyścigi na składaku Diverse czy pokaz udzielania pierwszej pomocy przy wypadkach rowerowych. Dla młodzieży przewidziano warsztaty napraw sobie rower oraz kurs tuningowania jednośladu. Piknik na błoniach to nie tylko impreza rowerowa, to także liczne aktywności na świeżym powietrzu, rodzinny piknik z kiełbaskami i bezpłatną kawą z Velo Cafe oraz grą w bule.

Na zakończenie imprezy, dla najwytrwalszych, przewidziany jest wspólny przejazd rowerowy przez ciekawe i nieznane miejsca Sopotu – zależny od pogody i liczby chętnych. Zainteresowani uczestnicy będą mogli także poznać historię sopockich błoni, ich rewitalizacji oraz planów inwestycyjnych na przyszłość o czym opowiedzą pracownicy sopockiego Caritasu.

Piknik ten jest pierwszą imprezą rowerową organizowaną wspólnie z przedstawicielami środowisk artystycznych i społecznych, takich jak: PoCoTo, Cześć! Grupa oraz sopocki Caritas. Pieczę nad piknikiem obejmie Diverse – co, pod warunkiem udanej pogody, gwarantuje dobrą zabawę pełną atrakcji.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Sopocki piknik na Błoniach            Piknik na błoniach_plakat

  • 26  kwietnia 2015 r., sobota, godz. 11.00-14.00
  • ul. Polna – błonia
  • Sopot
  • wstęp wolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 Oprac. DK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Aktualności