Aktualności

Sobota Onkologiczna w gdyńskim szpitalu

$image_alt
Fot. Sławomir Lewandowski

W Gdyńskim Centrum Onkologii Szpitali Wojewódzkich w Gdyni Sp. z o.o. w pierwszą sobotę października będzie można bezpłatnie wykonać mammografię. Do dyspozycji pacjentów będą także lekarze specjaliści, z którymi będzie można porozmawiać i uzyskać poradę. Wszystko to odbędzie się podczas „Soboty Onkologicznej", która odbędzie się 3 października 2015 r., w godz. 9.00-13.00, w szpitalu przy ul. Powstania Styczniowego 1 w Gdyni.

W ramach akcji organizowanej przez szpital na pacjentów czeka bezpłatna konsultacja specjalistów onkologów: chemioterapeuty i radioterapeuty, w budynku nr 2 – Poradni Onkologicznej.  Badanie mammograficzne, w gabinecie 017, w budynku nr 26, będą mogły zrobić mieszkanki Gdyni w wieku 40 – 49 lat oraz wszystkie panie od 50 do 69 lat, które nie miały wykonywanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Skierowanie na badania i konsultacje nie jest wymagane. Na badanie mammograficzne należy się wcześniej zarejestrować telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-13:00, pod nr tel. 58 72 60 428.

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Kalendarz prac Zarządu i Sejmiku

Pod patronatem marszałka