Aktualności

Najsłodsze targi w Gdańsku

$image_alt

Na trzy dni, od 27 do 29 maja 2015 r., AmberExpo w Gdańsku stanie się miejscem prezentacji nowych produktów, technologii, widowiskowych konkursów i pokazów. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców z Polski, Niemiec, Litwy, Danii, Wielkiej Brytanii, Islandii, Włoch i Pakistanu. Imprezom towarzyszą szkolenia i wykłady dla profesjonalistów z branży spożywczej i gastronomicznej oraz konkursy kulinarne i cukiernicze, którym pikanterii doda prowadzący je showman Krzysztof Skiba.

Podczas wielkiego spożywczego święta w AmberExpo znakomici kucharze Malika Juchnowicz i Krzysztof Szulborski, mistrzowie piekarstwa i cukiernictwa wraz z prowadzącym Krzysztofem Skibą podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się co, jak i gdzie zdrowo jeść, niech przyjdzie na wykłady Akademii Skutecznej Diety. Miłośnicy przygotowania kulinarnych dekoracji znajdą nowe inspiracje podczas carvingowego graffiti.

BaltPiek. Fot. mat. prasowe organizatora  BaltPiek, najsłodsze targi w Gdańsku
  Fot. mat. prasowe organizatora

Na targach po raz pierwszy zagości body sushi, a także pokazy gotowania na żywo i degustacje produktów rybnych. Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę profesjonaliści branży spożywczej i gastronomicznej przygotowali wiele atrakcyjnych szkoleń i wykładów. Wszystko to w jednym miejscu i czasie podczas targów.

PolFish to prezentacja szerokiej oferty produktów rybnych, maszyn, urządzeń, środków utrzymania czystości, pojazdów dla branży spożywczej m.in. z agregatami chłodniczymi.

Na Targach BaltPiek swoją ofertę przedstawią producenci maszyn oraz urządzeń dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i młynarskiego oraz producenci różnego rodzaju dodatków smakowych.

Mleczna Rewia to szeroka oferta produktów mleczarskich, a także firm oferujących maszyny dla przemysłu mleczarskiego, opakowania, środki i urządzenia do utrzymania czystości.

GastroExpo to najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania dla gastronomii, producenci i dystrybutorzy środków higienicznych, opakowań, urządzeń do cięcia i dekoracji, wyposażenia zaplecza kuchennego.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

  • 16. Targi Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BaltPiek 
  • Targi Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii, Hoteli i Sklepów GastroExpo 
  • Targi Mleczarstwa Mleczna Rewia
  • Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych PolFish

27-29 maja 2015 r., środa i czwartek w godz. 10.00-17.00, piątek w godz. 10.00-16.00
Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne AmberExpo
ul. Żaglowa 11
Gdańsk

Bilety:

  • normalny – 20 zł/dzień
  • ulgowy dla uczniów i studentów (indywidualny)  –     15 zł/dzień 

Więcej: BaltPiek w AmberExpo

 

 

 

Opr. BMG

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości