Aktualności

Skrzacie, orientuj się!

Para turystów z mapą w lesie
Fot. ©Depositphotos/nanaplus

Navigatoria Adventure Racing Team zaprasza wszystkich fanów aktywności, w których mapa jest głównym narzędziem nawigacji do niezwykłej imprezy na orientację pod hasłem Skrzat, która odbędzie się w Gdyni, w sobotę, 17 grudnia 2016 r. Organizatorzy zapewniają, że warto zarezerwować kilka godzin dla aktywności na świeżym powietrzu. Oprócz ciekawej trasy w nowym terenie, na uczestników będą czekać konkursy, mini choinka i prezenty.

 

Alternatywna impreza na orientację. Skrzat to doskonały sposób na przygotowanie ciała i umysłu do okresu świątecznego! Dlaczego? Po pierwsze, na kilkukilometrowych trasach w lesie można spalić trochę kalorii, aby przy świątecznym stole nie musieć sobie żałować. Pod drugie, to zabawa dla całej rodziny, można więc spędzić czas z najbliższymi w nietypowy sposób i poćwiczyć współpracę, przed świątecznymi wyzwaniami.


Trasy:

  • podstawowa (TP) – dystans 6-7 km. Trasa umiarkowanie trudna nawigacyjnie. Zadania dodatkowe w świątecznym klimaci. Zgłoszenia indywidualnie lub w zespołach o dowolnym składzie. Start wspólny o godz. 11.30.
  • rodzinna (TF) – piesza, łatwa i przyjemna. Dystans ok. 5 km. Trasa przeznaczona dla rodzin z dziećmi,  jak i osób chcących poznać. czym są zawody na orientację. Na trasie świąteczne zagadki i ciekawostki. Start wspólny o godz. 11.40.


Zgłoszenia do środy, 14 grudnia.

Regulamin wydarzenia.

Alternatywna impreza na orientację – Skrzat

  • 17 grudnia 2016 r., sobota, godz. 11.30
  • baza znajduje się w Zespole Szkół nr 10
  • ul. Leopolda Staffa 10
  • Gdynia

Zobacz: Alternatywna impreza na orientację

 

Skrzat na orientację_plakat

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości