Aktualności

Skończyłeś studia i szukasz pracy? Te targi są dla Ciebie

Akademickie Targi Pracy na Uniwersytecie Gdańskim.
Akademickie Targi Pracy na Uniwersytecie Gdańskim. Fot. Mateusz Ochocki / KFP

24 października na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbędą się Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017. Oferty pracy przedstawią wiodący trójmiejscy pracodawcy. Wśród nich będzie także Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

 

Pracownicy urzędu podczas targów opowiedzą o pracy w urzędzie, o tym jak wygląda rekrutacja pracowników i będą odpowiadali na pytania zainteresowanych.

 

A może urząd marszałkowski?

Absolwenci szkół wyższych będą mieli okazję zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w urzędzie skierowanymi właśnie do nich. - Szukamy zdolnych młodych ludzi, którzy chcą się uczyć, angażują się w wykonywaną pracę, nie boją się nowych wyzwań, posiadają umiejętności społeczne oraz stawiają na swój rozwój zawodowy. Poszukujemy np. chętnych do pracy w departamentach zajmujących się funduszami unijnymi – mówi Anna Drewnowska, zastępca dyrektora Departamentu Organizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Podczas targów będzie można porozmawiać ze specjalistami, którzy profesjonalnie opowiedzą o pracy w urzędzie oraz szczegółowo przedstawią etapy rekrutacji.

 

Targi Pracy na UG

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017 odbędą się 24 października 2017 r., w godzinach: 9.00 – 16.00, na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie, na Wydziale Nauk Społecznych. Targi to okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, poznania ich potrzeb i oczekiwań rekrutacyjnych. Więcej informacji na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.
view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Odwiedź te strony

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

EURES Polska   Sieć Europejskich Ofert Pracy

Centralna Baza Ofert Pracy

Kursy i szkolenia EFS

Szkolenia dla osób bezrobotnych

Fundusze europejskie

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia  ogłoszenia, wyszukiwarka urzędów pracy, jak starać się o dofinasowanie szkoleń, studiów, jak założyć własną działalność gospodarczą i wnioskować o wsparcie z UE, porady prawne

Instytut Miasta  firma doradcza i szkoleniowa, realizująca programy rozwojowe dla kobiet, prowadząca w Trójmieście warsztaty otwarte i sesje coachingowe

Fundacja Centrum Promocji Kobiet  testy oraz bezpłatne szkolenia internetowe

19 524   nr tel. Zielonej Linii – oferty pracy, szkolenia i wsparcie urzędów pracy, informacje o dofinasowaniu, zakładaniu własnej działalności gospodarczej