Aktualności

Skaczemy w Gniewie

$image_alt
Fot.©Depositphotos/Anna Bizoń

Pokazy profesjonalnych skateboarderów, skoczne zabawy dla dzieci czy skoki na eurobungy to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na miłośników sportowych wyzwań. W Gniewie, 9 maja 2015 r., o godz. 14.00 odbędzie się sportowo-rodzinne wydarzenie Weber Skok.

Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w skocznych warsztatach jazdy na deskorolce. Dla tych, którzy pojawią się z własną deską i będą czuć wiatr we włosach przygotowano zawody skateboardingowe z nagrodami. Sędziami będą doświadczeni skaterzy, w tym finaliści największego festiwalu sportów ekstremalnych w Polsce.

Wystarczą kask i sprzęt, aby młodzi skaterzy mogli w skocznym stylu rozpocząć tegoroczny gniewski sezon skateboardingowy. Warunkiem uczestnictwa w zawodach dla osób niepełnoletnich jest przyniesienie podpisanej przez rodzica zgody, której wzór będzie dostępny do pobrania na stronie www.sport-gniew.pl mówi Michał Bąkowski, zastępca menadżera Zakładu Produkcji Keramzytu w Gniewie.

Organizatorami wydarzenia są Zakład Produkcji Keramzytu Weber w Gniewie, Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie oraz Urząd Miasta i Gminy Gniew.


Weber skok-plakat

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Skaczemy w Gniewie Weber Skok 

  • 9 maja 2015 r., sobota, godz. 14.00
  • Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie
  • ul. Kusocińskiego 10​

Więcej informacji o wydarzeniu

Opr. DK

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości