Aktualności

Sierpniowe zajęcia w Wymiennikowni

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/shmeljov

Doskwiera Ci wakacyjna nuda? Chciałbyś wykorzystać wolny czas na naukę nowych umiejętności i poznać ciekawych ludzi? Jesli masz 13-25 lat, powinnaś/powinieneś zajrzeć do Wymiennikowni w Gdyni. Czeka tam na ciebie 5 tygodniowych bloków zajęć poświęconych różnym dziedzinom. Start 3 sierpnia 2015 r.

Każda grupa spotykać się będzie przez pięć dni, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 w Wymiennikowni – Młodzieżowym Centrum Innowacji Społecznych i Designu (ul. Kartuska 20 B, Gdynia-Chylonia). W programie coś dla osób z artystycznym zacięciem, fanów kulinariów i sportu. Oto harmonogram i tematyka  poszczególnych zajęć:

  • 3-7 sierpnia: Tydzień tańca i ruchu „Uruchom ciało" – czyli cykl warsztatów tanecznych połączonych z elementami jogi, dramy i innymi formami ekspresjił
  • 10-14 sierpnia: Tydzień fotograficzny – czyli o fotografii „między gatunkami";
  • 17-21 sierpnia: Tydzień sportowy – czyli treningi siłowe nie tylko dla twardzieli i inne sportowe zmagania z elementami zdrowego żywienia;
  • 17-21 sierpnia: Tydzień artystyczny – czyli nieco rysunku, malarstwa i sztuki;
  • 24-28 sierpnia: Tydzień kulinarny – czyli przepisy na szybkie i zdrowe gotowanie każdego dnia.

Opłata za udział w zajęciach (wszystkie 5 dni) wynosi 25 zł od uczestnika. Zapisy obowiązują na cały blok zajęć. Pierwszeństwo w zakwalifikowaniu się będą miały osoby z Gdyni. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://wakacjewm.evenea.pl/.

Więcej informacji na temat działalności Wymiennikowni: www.wymiennikownia.org.

Wakacje w Wymiennikowni - plakat

 

Oprac. AK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości