Aktualności

Rodzinne śniadanie na scenie

$image_alt
Fot. Jurek Bartkowski

Kontynuując zeszłoroczną tradycję, Bałtycka Agencja Artystyczna BART i Urząd Miasta Sopotu zapraszają 4 i 5 lipca 2015 r. na Kulturalne Śniadanie w Operze Leśnej w Sopocie. W programie ekologiczne warsztaty rodzinne i spotkania z ekspertami żywieniowymi.


Re_Miasto
4 lipca, godz.11-15
Opera Leśna, Sopot

W samo południe, na scenie głównej Opery Leśnej będzie miało miejsce spotkanie z Agnieszką Orłowską i Justyną Skowronek, które są propagatorkami upcyklingu i recyklingu. Powołały do życia Re:Miasto i szerzą nowy wymiar edukacji ekologicznej. Goście opowiedzą o sensowności segregacji śmieci i odpadów. Pokażą bezpośrednie sposoby powtórnego wykorzystania odpadów. Dzięki spotkaniu dowiemy się ile warte jest to co wyrzucamy. Podczas warsztatów z plastikowych butelek wykonamy – dorośli razem z dziećmi – obiekty, które podpowie nam wyobraźnia.

Jedz_e_nie?
5 lipca, godz.11-15
Opera Leśna, Sopot

W samo południe spotkamy Agnieszkę Byczkowską – znawczynię diet i sposobów żywienia. Gość – który na co dzień rozwiązuje problemy związane wagą człowieka – opowie co robić, by zachować zdrowie i sylwetkę. Dowiemy się czego nie powinniśmy robić, a co jest dla nas wskazane. Zanim przystąpimy do konsumowania przyniesionych pyszności, skorygujemy zawartość śniadaniowych koszyków. Podczas zabawy i warsztatów wymienimy się przepisami i domowymi sposobami na różne dolegliwości.►Wstęp na podstawie biletu na zwiedzanie Opery Leśnej (4-7 zł)

►Więcej Informacji na stornie Opery Leśnej www.operalesna.sopot.pl

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności