Aktualności

Psychologiczne wsparcie dla chorych na raka i ich bliskich. W Gdyni skorzystasz z comiesięcznej pomocy

Smutna dziewczyna
Fot. Pixabay.com

Jak radzić sobie z lękiem? Jak wpierać osobę chorą na raka? To tylko niektóre z zagadnień, jakie zostaną poruszone podczas czterech comiesięcznych spotkania, które poprowadzi psycholog i psychoonkolog Michalina Frankowska. Pierwsze warsztaty we wtorek, 4 lutego 2020 r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Fundacja Gdyński Most Nadziei, w ramach Akademii Walki z Rakiem, zaprasza osoby ze zdiagnozą chorobą nowotworową oraz ich najbliższych na warsztaty. Spotkania odbywają się w siedzibie Fundacji Gdyński Most Nadziei przy ul. Władysława IV 51. Zapisy pod nr tel. 58 661 94 56 lub e-mailowo: fundacja@mostnadziei.pl.

Psychoonkolog Michalina Frankowska podczas czterech spotkań, które odbywają się raz w miesiącu, doradzi chorym na raka i ich rodzinom, jak oswoić lęk związany z chorobą onkologiczną oraz jak budować zdrowe nawyki myślowe. Ponadto, podpowie, jak powinno się wspierać pacjentów i jakie są techniki relaksacji.

Harmonogram i tematyka spotkań:

  • 4 lutego 2020 r., wtorek, godz.  16.00-19.00 – Oswój swój lęk – dowiedz się, jak radzić sobie z lękiem.
  • 2 marca 2020 r., poniedziałek, godz.  16.00-19.00 – Jak przyjmować pomoc, skutecznie wspierać i mądrze towarzyszyć – naucz się wyrażać swoje potrzeby i popraw komunikację z bliskimi.
  • 6 kwietnia 2020 r., poniedziałek, godz.16.00-19.00 00 – Co sądzisz o raku? – sprawdź czy Twoje przekonania wspomagają Twój proces zdrowienia i rehabilitacji; zbuduj nowe, zdrowe nawyki myślowe.
  • 11 maja 2020 r., poniedziałek, godz. 16.00-19.00 – Daj sobie spokój, czyli wykorzystanie technik relaksacji w radzeniu sobie ze stresem – poznaj techniki relaksacji, które przyniosą Ci spokój i rozluźnienie.

 

Warsztaty rozwoju osobistego

  • Fundacja Gdyński Most Nadziei
  • ul. Władysława IV 51
  • Gdynia

Warsztaty rozwoju osobistego_plakat

view szablon artykułu