Aktualności

Przemysł czasu wolnego kluczem do rozwoju Gdańska

Laptop i mikrofon na podium podczas konferencji
Fot. ©Depositphotos/.shock


W Gdańsku, 8 grudnia 2016 r. odbędzie się konferencja „Arena Gdańsk dla Biznesu. Przemysł czasu wolnego kluczem do rozwoju Gdańska". W programie spotkania zaplanowano m.in. wystąpienie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku oraz prelekcje przedstawicieli spółki zależnej – Agencji Rozwoju Pomorza.

 

Celem konferencji jest dyskusja na temat trendów i kierunków rozwoju przemysłu czasu wolnego, osadzenie Gdańska na mapie tej dynamicznie rozwijającej się branży oraz zaprezentowanie walorów inwestycyjnych gdańskiej dzielnicy Letnica. Dzielnica ta, w zamyśle władz miasta, ma w niedalekiej przyszłości stać się ważnym miejscem kształtowania biznesu opartego na turystyce i wypoczynku. Atuty Letnicy to przede wszystkim dogodne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, blisko piaszczystych plaż oraz przy przelotowych szlakach komunikacyjnych. Potencjał dzielnicy potęguje lokalizacja współczesnej ikony tego miasta – stadionu Energa Gdańsk.

Ze względu na swój charakter, konferencja jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów branżowych. Stanowi również bardzo skuteczną platformę networkingową.

 

Arena Gdańsk dla biznesu. Przemysł czasu wolnego kluczem do rozwoju Gdańska – konferencja

  • 8 grudnia 2016 r., czwartek, godz. 9.30-15
  • Stadion Energa Gdańsk
  • ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk-Letnica
  • udział bezpłatny, niezbędna wczesniejsza rejestracja on-line

Zobacz: Arena Gdańsk dla biznesu

 

 

view szablon artykułu