Aktualności

Prowadzisz projekty kulturalne? Dowiedz się wszystkiego o prawach autorskich podczas szkolenia w IKM

Fot. mat. IKM/Renata Dąbrowska
Fot. mat. IKM/Renata Dąbrowska

Na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umów? Czym jest Creative Commons? Te i wiele innych kwestii zostanie wyjaśnionych podczas dwudniowego szkolenia. Zgłoszenia należy przysyłać do 17 lutego 2019 r.

 

Szkolenie odbędzie się 2 i 3 marca 2019 r. w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Ekspert wszystko wyjaśni

Prawo autorskie dotyczy wszystkich osób organizujących wydarzenia kulturalne, przygotowują publikacje czy udzielają się w mediach społecznościowych. – Może się wydawać, że prawo autorskie jest pewnym ograniczeniem. Podczas szkolenia wyjaśnię, ze tak wcale nie musi być. Pokażę, jak z niego korzystać, aby nie ograniczało innowacyjności i kreatywności – mówi Natalia Mileszyk, ekspertka, która poprowadzi szkolenie. Uczestnicy dowiedzą się jakie są podstawowe zagadnienia prawa autorskiego. Omówione zostaną również aspekty praktyczne. Przedstawione zostaną również zagadnienia licencji Creative Common.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajduje się na stronie internetowej Instytutu Kultury Miejskiej. Formularz należy wypełnić elektronicznie i wysłać na adres anna.urbanczyk@ikm.gda.pl lub przesłać w formie papierowej do 17 lutego 2019 r.

view szablon artykułu