Aktualności

Project Management, czyli młodzi w biznesie – konferencja naukowa

$image_alt
Fot. ©Depositphotos Konstantin Yuganov

Studenckie Koło Naukowe UG „Strateg" zaprasza studentów oraz absolwentów na kolejną edycję konferencji „Project Management". Wszystkiego na temat skutecznego zarządzania projektami będzie można dowiedzieć się w środę i czwartek, 22 i 23 kwietnia 2015 r. W programie prelekcje specjalistów, warsztaty tematyczne, konsultacje i konkursy.

W obecnych czasach dobre zarządzanie projektami zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu i prowadzi do lepszych wyników. Celem konferencji jest szerzenie unikatowej wiedzy o kierowaniu projektami wśród studentów i absolwentów za pomocą serii wykładów i warsztatów praktycznych. Podczas zeszłorocznej edycji konferencji uczestnicy mieli możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez ludzi ze świata biznesu i nauki oraz wzięcia udziału w warsztatach przygotowanych przez profesjonalnych trenerów. Osoby występujące na konferencji to praktycy, którzy od lat odnoszą sukcesy w biznesie.

Tradycyjnie już wydarzenie podzielono na 2 dni – dzień pierwszy to liczne prelekcje, wystąpienia oraz case study's prezentowane przez doświadczonych managerów. Dzień drugi, to okazja aby zmierzyć się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych, przeprowadzanych przez znakomitych trenerów. Swój udział potwierdzili przedstawiciele między innymi Project Management Institiute, CTPartners S.A., Grupy Allegro oraz SESCOM S.A.

Dla uczestników Konferencji PM 2014 przygotowane zostaną:

  • prelekcje oraz panel dyskusyjny prowadzone przez ekspertów w zakresie zarządzania projektami, by przekazać fachową wiedzę popartą doświadczeniem oraz udzielić wsparcia w realizacji własnych przedsięwzięć
  • seria warsztatów oraz gry symulacyjne, które dadzą możliwość wykorzystania umiejętności w praktyce
  • sesja networkingowa, będąca szansą na nawiązanie nowych znajomości oraz kontaktów biznesowych

Konferencję przygotowuje co roku grupa ambitnych i odważnych studentów Uniwersytetu Gdańskiego działających w Kole Naukowym Strateg. Celem organizatorów jest umożliwienie młodym ludziom dotarcia do wiedzy, która da im większe możliwości na rynku pracy.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na warsztaty na stronie internetowej www.konferencjapm.pl


Konferencja „Project Management 2015"

Miejsce: Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania, Sopot, ul. Piaskowa 9
Czas: 22-23 kwietnia, godz. 9.00-16.00
Udział: bezpłatny

 

Oprac. BK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości