Aktualności

Postaw na rozwój – bądź zdrowy!

$image_alt
Fot. www.facebook.com/ TydzienZdrowiaPsychicznego

To już czwarta edycja Tygodnia Zdrowia Psychicznego organizowanego w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego przez członków Koła Naukowego Empiria w sopockim wydziale Uniwersytetu SWPS. Wykłady i warsztaty odbędą się od 5 do 11 października 2015 r. w Sopocie. Imprezę patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

W ramach Tygodnia Zdrowia Psychicznego na USWPS Sopot odbędą się otwarte wykłady i warsztaty dla mieszkańców Trójmiasta i okolic, które mają na celu promocję zdrowia psychicznego, przeciwdziałanie dyskryminacji oraz stereotypizacji osób dotkniętych chorobą psychiczną, zapoznanie społeczeństwa z niezbędną wiedzą na temat chorób psychicznych oraz udzielenie porad dotyczących uzyskania pomocy dla osób bezpośrednio dotkniętych chorobą psychiczną i ich bliskich. W tym roku motywem przewodnim jest samorozwój, który uznaje się za klucz do utrzymania dobrej kondycji psychicznej na co dzień.

Tydzień Zdrowia Psychicznego 2015 - plakatAby zapisać się na warsztat, należy wysłać maila ze swoim imieniem i nazwiskiem, liczbą osób, które przyjdą na warsztat oraz tytułem warsztatu, który się wybrało, pod adres: nborys1@st.swps.edu.pl

Tydzień Zdrowia Psychicznego 2015
———————————————————

  • 5-11 października 2015 r.
  • Uniwersytet SWPS
  • Sopot, ul. Polna 16/20
  • zobacz program

 

Informacje o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/TydzienZdrowiaPsychicznego?ref=aymt_homepage_panel

Oprac. AK

view szablon artykułu