Aktualności

Poruszaj się dla zdrowia

Uśmiechnięci rodzice dziećmi
Fot. ©Depositphotos/monkeybusiness

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na wydarzenie rodzinne Move up together, czyli cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych dla rodziców, dzieci i nie tylko. Impreza odbędzie się w Gdynia Arenie w niedzielę, 6 listopada 2016 r. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: zajęcia sportowe, edukację żywieniową, warsztaty kulinarne oraz zabawy kreatywne. Wstęp – bezpłatny.

 

Wydarzenie skierowane jest do najmłodszych mieszkańców Gdyni oraz ich opiekunów, rodziców, dziadków, rodzeństwa czy nauczycieli. Ma na celu przede wszystkim promocję postaw prozdrowotnych oraz zachęcenie do uprawiania aktywności fizycznej.

Wśród atrakcji przewidziano m.in.: zajęcia sportowe, edukację żywieniową, warsztaty kulinarne oraz zabawy kreatywne.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Move up to be healthy and happy współfinansowanego z Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Move up together_baner

Move up to be healthy and happy (Ruszaj się, aby być zdrowym i szczęśliwym) to międzynarodowy projekt współfinansowany z programu Unii Europejskiej Erasmus+, którego koordynatorem jest Gdyńskie Centrum Sportu. Jego celem jest zwiększenie świadomości dzieci, rodziców i nauczycieli w zakresie postaw prozdrowotnych poprzez upowszechnianie sportu. Projekt polega też na promowaniu równości w sporcie, podnoszeniu kwalifikacji nauczycieli, wzmocnieniu współpracy pomiędzy instytucjami działającymi w sferze sportu, zdrowia i edukacji, wymianie doświadczeń i wiedzy pomiędzy partnerami, a także przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu.

Move up together

  • 6 listopada 2016 r., niedziela, godz.11.00-15.00
  • Gdynia Arena
  • Kazimierza Górskiego 8
  • Gdynia

Zobacz:
Gdyńskie Centrum Sportu

Move up together

 Move up together_plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości