Aktualności

Porady stylistyki i makijażystki, suplementy i slow food, strefa wellness i swap party. Babi Raj w Lęborku

Babi Raj
Fot. mat. prasowe biblioteki

Ten dzień i miejsce należą do kobiet. Tutaj znajdą: miłą atmosferę, babskie rozmowy, porady specjalistów i zdrowe jedzenie. Stworzą szafę pełną ubrań, pomysłów i doznań. Wezmą udział w swap party.

 

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku, 10 marca 2018 r. kobiety będą się wspólnie bawić, sprzedawać, kupować i wymieniać się zgodnie z ideą swap party, która polega na wymianie dóbr wszelakich.

 

Babski Raj to wydarzenie dedykowane kobietom. W bibliotece będą czekać liczne atrakcje. Strefa Slow Food zadba o podniebienia, rozbudzi apetyt i odkryje nowe smaki zdrowej i pysznej kuchni. Na wszystkich czeka gorąca kawa lub herbata. W Strefie Fashion można kupować, wymieniać się i sprzedawać. Można nabyć rzeczy od projektantów, jak i przynieść swoje rzeczy z szafy i wymienić je na coś lepszego. Dowiesz się też, jakim typem urody jesteś: wiosna, lato, jesień czy zima. Dzięki temu poznasz swoją paletę barw, która Cię odmłodzi i nada witalności skórze. Kolory, jakimi się otaczasz, mają duże znaczenie, również w makijażu, koloryzacji włosów oraz przy komponowaniu garderoby. Nie zabraknie też popularnej fotobudki i możliwości zrobienia pamiątkowych zdjęć na tle książek i regałów. Nie zabraknie też wspólnego czytania książek, porad dotyczących suplementów diety i naturalnych kosmetyków, rozmów z adwokatem w spódnicy oraz koncertu mis tybetańskich Ale to tylko część atrakcji czekających na kobiety w bibliotece.

 

 

IV Festiwal Kobiet Babi Raj

  • 10 marca 2018 r., sobota, godz. 11.00–15.00
  • Miejska Biblioteka Publiczna
  • Dział dla Dorosłych, Bractwo Białej Wieży (parter), Dział dla Dzieci i Młodzieży
  • ul. Armii Krajowej 16
  • Lębork
  • wstęp – wolny

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości