Aktualności

Pomorska reprezentacja na Expo 2017 – zgłoś swój udział

Grafika przedstawiająca Ziemię trzymaną w dłoniach
Fot. ©Depositphotos/sellingpix

W 2017 r. Wystawa Światowa Expo zagości w Kazachstanie. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca regiony i reprezentujące je firmy, uczelnie, a także artystów, którzy chcieliby się zaprezentować w Astanie, do zgłaszania chęci udziału w imprezie.

Hasłem przewodnim najbliższej wystawy Expo jest „Energia przyszłości", w odpowiedzi na wyzwania, jakie niesie ze sobą zapewnienie globalnego bezpieczeństwa energetycznego oraz ochrona środowiska w takich warunkach.

Państwa, regiony i reprezentujące je firmy, uczelnie, a także artyści, będą mogły zaprezentować się w ciągu trzech miesięcy, od 10 czerwca do 10 września 2017 r., w ramach stoiska lub w większych salach Kompleksu Sztuki i Kultury czy Kompleksu Kongresowego.

Udział Polski i polskich regionów w Expo koordynuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie i Andrzej Stefański, Komisarz Generalny Sekcji Polskiej Astana Expo 2017.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Polska na Światowych Wystawach Expo lub kontaktując się z organizatorami po stronie polskiej: team@expo.gov.pl.

 

Logo Expo 2017

view szablon artykułu