Aktualności

Pomaluj sobie krzesło, skrzynkę na kwiaty lub doniczkę. Warsztaty ogrodnicze na Jarmarku św. Dominika

Ludzie malujący skrzynki na kwiaty
Warsztaty ogrodnicze. Fot. materiały organizatora

Specjaliści od projektowania ogrodów oraz twórcy DIY pokażą, jak zamienić skrzynkę po winie w piękny kwietnik, a stare krzesło odmienić nie do poznania. Własne dzieła można zabrać do domu.

 

Bezpłatne warsztaty na Jarmarku św. Dominika.

 

„Kolorowy ogród przez cały rok" – otwarte warsztaty DIY

Martyna Kaczmarek, projektantka ogrodów, zaprasza do wspólnej twórczej, ogrodniczej zabawy kolorem. Pokaże, jak można przerobić skrzynkę po winie na doniczkę na kwiaty, warzywa lub zioła. Opowie też, jak za pomocą kolorowych farb, można przemienić własny zielony zakątek w prawdziwą ogrodową oazę tak, aby móc cieszyć się nią przez cały rok, niezależnie od sezonu. Warsztaty z Martyną będą się odbywać o każdej pełnej godzinie, zaczynając od 10:00. Można w nich uczestniczyć bez wcześniejszych zapisów.

 

Zapisz się na warsztaty – malowane krzesło

Z kolei Paweł Machomet, autor bloga o odnawianiu mebli „Rzuć Pan okiem", poprowadzi zajęcia dla zamkniętej grupy, w trakcie których pokaże, jak przygotować krzesło do malowania oraz jak dobrać narzędzia, by uzyskać zamierzony efekt (np. stylizację rustykalnę, geometryczny wzór, ombre itd.). Po warsztatach każdy z uczestników będzie mógł zabrać swoją dekorację do domu. W czasie warsztatów dowiemy się jak odnawiać stare meble oraz gdzie szukać odpowiednich materiałów i narzędzi. Aby wziąć udział w warsztatach z Pawłem, należy się zarejestrować, wysyłając mail pod info@rzucpanokiem.pl (liczba miejsc ograniczona).

Pomysłodawcą wydarzenia jest firma produkująca farby Altax. Marka zostawi w Gdańsku po sobie pamiątkę – dwie kolorowe drewniane ławki przemalowane według projektu organizatorów. 

 

Kolorowe warsztaty ogrodnicze na Jarmarku Św. Dominika

  • 5-6 sierpnia 2017 r., sobota godz. 10.00-20.00; niedziela godz. 10.00-16.00
  • Plac im. Dariusza Kobzdeja
  • Gdańsk
view szablon artykułu