Aktualności

Podróż zwana życiem

$image_alt
O.S.T.R.

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, 14 czerwca 2015 r. odbędzie się Promocja płyty łódzkiego rapera O.S.T.R., „Podróż zwana życiem". W ramach Sceny Odkryć GTS przed raperem wystąpi amerykański artysta Astronautalis.

Podróż zwana życiem" to pierwszy od 3 lat solowy album O.S.T.R., nie licząc udziału holenderskiego kolektywu producenckiego Killing Skills, którego O.S.T.R. jest częścią. Po latach hurtowego wydawania płyt, niemożności zapanowania nad piórem i zjadania własnego ogona, O.S.T.R. nagrywa album, o którym śmiało można powiedzieć, że jest po prostu ważny. Na „Podróży zwanej życiem" łódzki raper wreszcie zaprezentował się jako konsekwentny tekściarz, co w połączeniu ze świeżym podejściem do beatów, zaowocowało jego najlepszym materiałem przynajmniej od pięciu lat. Sam Ostry twierdzi, że to dzieło jego życia i słuchacze już to docenili. W ciągu zaledwie trzech dni od premiery krążek pokrył się złotem.

Marek Fall, muzyka.Onet.pl

W ramach Sceny Odkryć GTS przed O.S.T.R. wystąpi amerykański artysta Astronautalis, czyli Charles Andrew Bothwell. Swoją karierę muzyczną zaczynał 15 lat temu, a jego korzenie tkwią, ogólnie rzecz ujmując, w hip-hopie. Jednak dźwięki i style na jego płytach (na swoim koncie ma już 6 albumów) to zwierzę, które ciężko zamknąć w klatce, a ostatni z nich – „This is Our Science", również nie jest wyjątkiem i dostarcza dzikiej mieszanki gatunkowej. To muzyka, na którą nie da się w żaden sposób przygotować. Trzeba tylko wcisnąć przycisk play i czekać na to, co znajduje się za zakrętem.

LastFM.pl

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Gdański Teatr Szekspirowski

14 czerwca 2015 r., niedziela, godz. 20.00
ul. Wojciecha Bogusławskiego 1

Gdańsk

Bilety w cenie 50-35 zł

Więcej:

 

 

 

Opr. BMG

 

 

 

 

 

 

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności