Aktualności

Podaj dłoń i wygraj bilety

$image_alt
„Blask" w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Fot. Marcin Lis, Eliesvideos

Stowarzyszenie Teatralne Ingenium zachęca wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie społecznym „Podaj dłoń". Organizatorzy przekonują, że naprawdę nie trzeba wiele, by dla wielu świat stanie się piękniejszy. Do wygrania bilety dla całej klasy na musical „Blask". Zgłoszenia przesyłać można do 19 kwietnia 2015 r.

Zasady konkursu „Podaj dłoń" są proste.
1.  Do 17 kwietnia 2015 r. należy klasowo przeprowadzić akcję charytatywną. Może to być zbiórka pieniędzy dla lokalnego hospicjum, zbiórka materiałów na rzecz schroniska dla zwierząt czy zbiórka nakrętek dla dowolnej fundacji. Zamiast zbiórki, możecie zaangażować się w wolontariat, pomóc w lekcjach podopiecznym domu dziecka czy wpaść w odwiedziny do szkoły specjalnej.

2. Akcję dokumentujecie, a do 19 kwietnia 2015 r. Wasze dane wysyłacie na maila z całą dokumentacją przeprowadzonych działań. Zgłoszenia na: fanpage@stowarzyszenieteatralne.pl. Zróbcie coś dobrego dla innych, zmieńcie choć trochę świat wokół siebie. Wtedy wszyscy wygrają!

Każdej klasie biorącej udział w konkursie organizatorzy oferują rabat na musical „Blask" w hali Gdynia Arena, który wystawiony zostanie 8 czerwca 2015 r. Natomiast ta klasa, której akcja podbije serca jurorów, obejrzy spektakl za darmo z pierwszego rzędu, a po zakończeniu widowiska zostanie zaproszona za kulisy, by zobaczyć, jak musical powstaje od kuchni.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w Regulaminie

 

Ostatnia produkcja Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium nosi tytuł „Blask" i jest inspirowana życiem i twórczością Michaela Jacksona. Polskie teksty piosenek, niesamowita fabuła i 2,5-godzinna muzyczna przygoda miała swoją premierę 8 grudnia 2014 r., w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Przedstawienie powstało dzięki pasji i zaangażowaniu ludzi pragnących stworzyć niesamowite widowisko w hołdzie wielkiemu artyście – Michaelowi Jacksonowi. W spektaklu usłyszymy zarówno te bardziej, jak i mniej znane utwory króla popu, niektóre w nietypowych aranżacjach oraz zobaczymy profesjonalną choreografię autorstwa Moniki Bral – specjalistki od Jackson Style.

Wzruszające sceny, ruch taneczny, efekty świetlne oraz przepiękne wykonania piosenek na długo pozostaną w pamięci i sercach widzów. Jest to pierwszy w naszym kraju, zrealizowany na tak wielką skalę, spektakl wykonany w języku polskim, którego utwory w tak dokładny sposób odzwierciedlają przesłanie, jakie niosła za sobą twórczość Michaela Jacksona. Cała oprawa dźwiękowa została wpleciona w przepiękną historię młodych ludzi, chcących poprzez pasję do muzyki zmieniać na lepsze siebie oraz świat, sprawiając, by każdemu żyło się lepiej.

Wszyscy, którzy kochają Michaela Jacksona, odnajdą w spektaklu odpowiedź na pytanie, kim był król popu, jakim problemom musiał stawiać czoło w swoim życiu oraz przede wszystkim odkryją jego prawdziwą duszę.

Spektakl przeznaczony jest dla każdego widza, niezależnie od wieku.

 

Musical „Blask"
————————————

  • 8 czerwca 2015 r.
  • godz. 11.00
  • Gdynia Arena
  • Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8

reżyseria – Karol Świtajski,
choreografia – Monika Bral

Szczegóły zakupu biletów na stronie: www.stowarzyszenieteatralne.pl

Rezerwacja biletów na spektakl:  tel. 690 508 286

Oprac. AK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości