Aktualności

PKM laureatką konkursu MediaKreator 2015

$image_alt
Fot. PKM

Drugi rok z rzędu Pomorska Kolej Metropolitalna została laureatką ogólnopolskiego konkursu MediaKreator. Tym razem PKM zdobyła pierwsze miejsce w kategorii event/konferencja, za zorganizowany w 2014 r. cykl dni otwartych na budowie PKM. W ubiegłorocznej edycji tego prestiżowego konkursu nagrodzone zostały z kolei promocyjne działania internetowe PKM.

Podczas Forum Marketingowego w Tarczynie, które odbyło się 17 czerwca 2015 r.,  jury wyłoniło sześciu zwycięzców tegorocznej edycji konkursu MediaKreator. Kapituła brała pod uwagę wyobraźnię, innowacyjność projektu i zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi marketingowych w praktyce.

Pierwsze miejsce w kategorii event/konferencja zajęła Pomorska Kolej Metropolitalna – za „Dni otwarte na budowie PKM", czyli cykl trzech imprez dla mieszkańców, mających przybliżyć realizowaną inwestycję przyszłym pasażerom.

Dni otwarte na budowie PKM. Fot. PKMFot. PKM

MediaKreator to konkurs dedykowany branży transportowej i okołotransportowej. Podczas konkursu nagradzane są najlepsze i najbardziej nowatorskie projekty marketingowo-promocyjne. Liczy się wyobraźnia, innowacyjność projektu i zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi marketingowych w praktyce.

Więcej:

Zobacz informacje o Pomorskiej Kolei Metropolitalnej:

Oprac. AK
Źródło: www.kurierkolejowy.eu

view szablon artykułu