Aktualności

PIT bez tajemnic

$image_alt

Jak co roku o tej porze nieubłaganie zbliża się termin rozliczenia z fiskusem. Szukasz informacji jak wypełnić deklarację podatkową za 2014 rok? Przyjdź do sopockiej siedziby Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość" 7, 14 i 28 kwietnia 2015 r. i skorzystaj z bezpłatnych porad eksperta.

Kwiecień to najgorętszy okres rozliczeń z fiskusem, bo ostateczny termin złożenia rocznego zeznania upływa tuż przed majówką, czyli 30 kwietnia 2015 r. o północy (w tym roku – w czwartek). Przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego trzeba pamiętać o wielu elementach. Nieuwzględnienie któregoś z nich może wiązać się z koniecznością składania korekty lub nawet poważniejszymi następstwami fiskalnymi.  Warto również pamiętać, że od poprawności rozliczenia zależy zwrot ewentualnej nadpłaty podatku, a w przypadku błędów, podatnik może czekać dłużej niż trzy miesiące od złożenia zeznania.

Podczas indywidualnych konsultacji ekspert bezpłatnie udzieli informacji, pomoże rozwiać wątpliwości, wskaże, na co zwrócić uwagę i odpowie na pytania związane z rocznym rozliczeniem podatku.

Józef Abratański – mgr ekonomii, długoletni lustrator Krajowej Rady Spółdzielczej, specjalista ds. księgowości posiadający ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i badania ksiąg rachunkowych dla podmiotów gospodarczych.

Konsultacje skierowane są do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i podatników rozliczających się jako osoby fizyczne nieprowadzące działalności.

Na konsultacje i indywidualne spotkania można przychodzić w trzy kwietniowe wtorki: 7, 14 i 28 kwietnia, w godz. 10.00-13.00. Dodatkowe terminy są możliwe po wcześniejszym telefonicznym potwierdzeniu.

Konsultacje odbędą się w siedzibie Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość" w Sopocie przy al. Niepodległości 797B

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: telefoniczna pod numerem 58 785 39 58 lub na stronie internetowej

Więcej informacji: tel.: 58 785 39 58 lub mailowo: magdalena.zolkiewicz@swp.gda.pl

 

Opr. BK

 

 

view szablon artykułu