Aktualności

Piotruś Pan i jego ferajna poszukiwani

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/Federico Caputo

Twórcy musicalu Piotruś Pan, którego prapremierę zaplanowano na kwiecień 2016 r. na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, poszukują młodych talentów. W niedzielę, 30 sierpnia 2015 r. oraz dzień później, w poniedziałek, zorganizowane zostaną przesłuchania dla wokalnie i aktorsko uzdolnionych dzieci.

Musical „Piotruś Pan „Piotruś Pan" to musical z muzyką Jeremiego Przybory i Janusza Stokłosy, wyreżyseruje go Janusz Józefowicz. Dla dzieci i młodzieży to wielka przygoda, w której zmierzą się ze złowrogimi piratami, ogrzeją się w kręgu indiańskich ognisk i odkryją nowe lądy. A wszystko to w najnowocześniejszej technologii 3D! Do głównych ról poszukiwane są dziewczynki w wieku od 10 do 14 lat oraz chłopcy w wieku od 8 do 14 lat, jeszcze przed mutacją.
Na przesłuchania, które odbędą się w Teatrze Muzycznym (pl. Grunwaldzki 1) 30 i 31 sierpnia, w godz. 12.00-20.00, należy na pamięć przygotować co najmniej dwie z załączonych piosenek
Kandydatki do roli Wendy powinny biegle opanować duet „Ogarnie nas przypływ", a także jedną z solowych piosenek: „Ten jeden pocałunek" lub „Piotrusiu powróć z nami tam". Ubiegający się o rolę Piotrusia Pana powinni znać swoją partię w duecie „Ogarnie nas przypływ" oraz do wyboru: „Adieu, kapitanie Hak" lub „Żyj nam Skierlinko".
Chłopcy chcący wcielić się w postać Misia (8-10 lat) i Janka (12-14 lat) powinni poznać swoje partie w piosence „Awantura o lek". Natomiast Zagubieni Chłopcy muszą umieć zaśpiewać „Pieśń Zagubionych Chłopców" i „Adieu, kapitanie Hak".

Zgłoszenia z podanym dniem castingu oraz wybraną rolą trzeba przesyłać na adres e-mail sekretariat@muzyczny.org.

 

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
Gdynia, pl. Grunwaldzki 1
www.muzyczny.org

Oprac. AK

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności