Ogłoszenia i komunikaty

Otwarty konkurs ofert „Rozwój kultury w województwie pomorskim w roku 2015"

$image_alt

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert „Rozwój kultury w województwie pomorskim w roku 2015". Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych. 

Oferty w zamkniętych kopertach można składać bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej oraz w siedzibie Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego lub przesłać listem poleconym na adres: 

Departament Kultury
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk

UWAGA: Decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. 
Oferty przesyłane korespondencyjnie muszą dotrzeć do Urzędu przed upłynięciem wskazanego terminu. 
Termin składania ofert upływa we wtorek, dnia 30 grudnia 2014 roku godz. 15.45. 

Pliki do pobrania:

Uchwała 1177/403/14 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego województwa pomorskiego: „Rozwój kultury w województwie pomorskim w roku 2015" 

Załącznik nr 1 – ogłoszenie o konkursie 

Załącznik nr 2 – oferta 
view szablon artykułu

Aktualności

Pomorskie przyjazne osobom niepełnosprawnym. Ponad 3 mln zł na ośrodki rehabilitacyjne, windy i podjazdy

Piętnaście instytucji z województwa pomorskiego otrzymało łącznie ponad 3 mln zł dofinansowania na roboty budowlane. Dzięki temu powstaną ośrodki rehabilitacyjno-edukacyjne i centra integracyjne dla osób niepełnosprawnych. Przy instytucjach dobudowane zostaną widny i podjazdy, co ułatwi dostęp do nich osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Przyrządzasz regionalne dania i produkty? Weź udział w konkursie kulinarnym o Bursztynowy Laur

W konkursie o prestiżowe wyróżnienie mogą wziąć udział producenci żywności, koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa rolne oraz restauratorzy. Uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach – potrawa i produkt, a w kategorii produkt oceniane będą dodatkowo cztery podkategorie. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 31 maja 2019 r.