Aktualności

O przyszłości turystyki w regionie

$image_alt
Fot. źródło: www.trendywturystyce.pl

Trwa rejestracja na 6. edycję konferencji Nowe trendy w turystyce 2015, najważniejsze wydarzenie branży turystycznej i okołoturystycznej na Pomorzu, organizowane przez Gdańską Organizację Turystyczną i jej partnerów. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 marca 2015 r., w Gdańsku. Wydarzenie patronatem honorowym objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

Zapisywać się można wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej konferencji www.trendywturystyce.pl.

- Tym razem spotkamy się w nowej siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności – miejscu szczególnym na społecznej, kulturalnej, ale też turystycznej mapie Gdańska - mówi Łukasz Wysocki, prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej. - W nowoczesnych przestrzeniach ECS spotkamy się w szerokim gronie złożonym z przedstawicieli samorządu, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, hoteli, biur podróży, przewodników, obiektów konferencyjnych oraz agencji eventowych. Wspólnie z gośćmi, m.in. z Gdańska, Poznania, Warszawy czy Krakowa oraz z zagranicznymi prelegentami, podsumujemy rok 2014 w turystyce. Jednocześnie wskażemy najważniejsze trendy, które będą decydowały o kształcie branży nie tylko w tym roku, ale i w następnych latach – dodaje Wysocki.

Konferencji będzie towarzyszył konkurs Tourism Trends Awards. Gdańsk 2015, będący kontynuacją konkursu na Gdański Produkt Turystyczny. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 marca. W tym roku nagrodzone zostaną najciekawsze przykłady stron internetowych i blogów oraz kampanii marketingowych, promujących Gdańsk i Pomorze jako kierunek turystyczny. W kategorii Odpowiedź na trend turystyczny wyróżnione zostaną z kolei rozwiązania skierowane do turystów medycznych, którzy coraz chętniej odwiedzają Gdańsk i region.

Banner konferencji Nowe trendy w turystyce 2015. Fot. materiały prasowe GOT

Banner konferencji Nowe trendy w turystyce 2015. Fot. materiały prasowe GOT

 

Więcej informacji na stronie: www.trendywturystyce.pl

 

Konferencja Nowe trendy w turystyce 2015
—————————————————————————

 

———————————————————————————————

Patronat honorowy marszałka województwa pomorskiego

  • Wnioskodawca: Fundacja Marka Kamińskiego
  • Departament wskazany do realizacji: Departament Turystyki i Promocji, tel. 58 32 68 350

Oprac. AK

 

view szablon artykułu