Aktualności

O ekspansji polskich firm do USA

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/kasto

Agencja Rozwoju Pomorza oraz Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego zapraszają 13 czerwca 2016 r. na bezpłatne seminarium „Ekspansja polskich firm do USA – aspekty prawne i biznesowe". Zaproszenie skierowane jest polskic firm zainteresowanych rozwojem działalności na rynku amerykańskim oraz do start-upów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 czerwca.

Seminarium poprowadzi Justyna Regan – polski radca prawny i amerykański adwokat w kancelarii Miller Canfield, Paddock and Stone („Miller Canfield").

W programie seminarium m.in. aspekty prawne i biznesowe działalności na rynku USA, w tym eksport towarów, eksport własności intelektualnej, nawiązywanie współpracy z agentem i dystrybutorem, założenie spółki zależnej, uwagi praktyczne rozszerzenia działalności na Stany Zjednoczone, konsekwencje podatkowe ekspansji, modele pozyskania finansowania dla start-upów, program Select USA i jego założenia.  

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 10 czerwca 2016 r.  

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspansja polskich firm do USA – aspekty prawne i biznesowe
13 czerwca 2016 r., poniedziałek, godz. 13.00
Agencja Rozwoju Pomorza SA
Olivia Business Centre, budynek Olivia Six, piętro 12
al. Grunwaldzka 472 D 
Gdańsk 

Więcej: Agencja Rozwoju Pomorza

Opr. BMG

view szablon artykułu