Aktualności

Nowinki w świecie biznesu. Dowiesz się, jak prowadzić biznes odpowiedzialnie, jak myśleć strategicznie i być liderem

Młodzi przedsiębiorcy przy laptopie
Fot. ©Depositphotos/DmitryPoch

Znasz pojęcia społecznej odpowiedzialności biznesu, portfela dostawców i crowdsourcing? Jeśli nic Ci nie mówią, musisz odwiedzić VI Forum Inicjowania Rozwoju.

 

Forum odbędzie się 30 listopada 2017 r. Wstęp jest bezpłatny, jednak należy się wcześniej zarejestrować.

 

Wykłady i warsztaty rozwojowe

Konferencja zainteresuje przedsiębiorców, pracowników, samorządowców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Kilka godzin wykładów, szkoleń oraz warsztatów to spotkania z ekspertami, pracodawcami, inwestorami oraz trenerami biznesu.

Tematyka spotkań będzie skupiała się na siedmiu obszarach współpracy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Proponowane zajęcia to m.in. problem łączenia strategii firmy z troską o środowisko naturalne i interesy społeczne, tematyka organizowania stażów oraz coraz ważniejszego ostatnio wolontariatu pracowniczego, zorganizowanego we współpracy z organizacjami pozarządowymi i partnerami publicznymi. Uczestnicy dowiedzą się także, czym jest crowdsourcing w praktyce, ekonomia społeczna i portfel dostawców. Do wyboru będą jeszcze trzy warsztaty tematyczne – o skutecznej komunikacji, byciu liderem oraz budowaniu strategii odpowiedzialnego biznesu.

 

VI Forum Inicjowania Rozwoju

  • 30 listopada 2017 r., czwartek, godz. 8.00
  • Olivia Business Centre, Olivia Sky Club
  • al. Grunwaldzka 472A
  • Gdańsk
  • wstęp – bezpłatny (wymagana rejestracja)

Zobacz: program i rejestracja na stronie VI Forum Inicjowania Rozwoju

 

view szablon artykułu