Wiadomości

Nocny bieg na orientację w Gdańsku

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/ Wavebreakmedia

Wszystkich miłośników posługiwania się kompasem i mapą Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza na nocny bieg na orientację, który wystartuje w Gdańsku, 3 grudnia 2014 r., o godz. 19.30. Bieg na orientację to pokonanie w jak najkrótszym czasie trasy wyznaczonej w terenie punktami kontrolnymi.

Zawody skierowane są do wszystkich – zarówno trenujących na co dzień, biegających rekreacyjnie, jak i zupełnie początkujących. Można startować indywidualnie i zespołowo w maksymalnie pięcioosobowych zespołach.

Organizatorzy zapewniają mapę, kartę, zabezpieczenie PK, a po biegu ciepłą herbatę i coś regenerującego. Przypominają o stroju stosownym do pory roku, tzn. ubraniu wielowarstwowym, a także czołówkach. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie oraz zobowiązani są do podpisania oświadczenia.

Dla zainteresowanych do wyboru cztery rodzaje tras:

  • trasa dla początkujących ok. 2500 m
  • A – długość ok. 3100 m
  • B – długość ok. 3300-3700 m
  • C – długość ok. 4000-5000 m

Biuro zawodów znjaduje się na polance na pograniczu lasu przy ul. Jeleniej (boczna od ul. Czyżewskiego). Wydawanie kart startowych rozpocznie się od godz. 19:00. Wystarczy zgłosić się ok. 15 min. przed startem. Lista startowa zostanie udostępniona w dniu startu, ok. godz. 11:00. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 grudnia 2014 r. (wtorek),  do godziny 23:59 na e – mail nocnybno.awf.tir@gmali.com

W zgłoszeniu należy podać:

  • start indywidualny: imię i nazwisko (w przypadku studentów – grupę, rok i rodzaj studiów – stacjonarne, niestacjonarne, uczelnię), klub, rok urodzenia, numer telefonu oraz adres e-mail
  • start zespołowy: imię i nazwisko (w przypadku studentów – grupę, rok i rodzaj studiów – stacjonarne, niestacjonarne, uczelnię), klub, rok urodzenia, numer telefonu wybranej z grupy osoby, trasę oraz adres e-mail. Zespoły mogą być: 2, 3, 4, 5 (maksymalnie 5 osób w zespole).

Mapa: Oliwa – AWFiS 1:10000, e – 5m

Na miejscu, przy odbiorze karty startowej, należy wykupić cegiełkę na zakup „zniszczonego przez….." sprzętu elektronicznego Sport Ident.      

Wpisowe:                                                                                                                  

  • studenci AWFiS/TiR realizujący przedmiot Bieg na orientację i Turystyka aktywna  1 cegiełka za 5 zł
  • pozostali uczestnicy: 2 x 1 cegiełka po 4 zł                                                                   

Za zajęcie I, II i III miejsca na poszczególnych trasach uczestnicy otrzymują medale, ktore zostaną wręczone podczas styczniowego biegu nocnego.                           

⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ ⇔ 

Nocny bieg na orientację w Gdańsku

3 grudnia 2014 r., wtorek, godz. 19.30

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckeigo

ul. Górskiego 1

Gdańsk

Więcej:

Opr. DK

view szablon artykułu