Aktualności

Niepowtarzalna okazja do skorzystania z tańszych ofert restauracji, pubów, kawiarni i salonów piękności. Ostatni weekend za pół ceny

Ludzie jedzą przy stole
Fot. Shane Rounce / unsplash.com

W najbliższy weekend zniżki znajdziemy w dziesięciu pomorskich miejscowościach: Cedrach Wielkich, Kartuzach, Krokowej, Krynicy Morskiej, Malborku, Nowym Dworze Gdańskim, Pucku, Tczewie, Władysławowie i Żukowie.

 

21 i 22 kwietnia to ostatnie dni akcji „Rozsmakuj się w Metropolii".

 

Strzelanie z karabinu i tanie obiady

W Kartuzach można będzie zjeść pizzę za 6,50 zł, fantazyjne naleśniki za 7 zł czy posmakować dań kuchni kaszubskiej od 15 zł. Z kolei w Nowym Dworze Gdańskim zrobimy sobie manicure japoński w cenie 20 zł, mikrodermabrazję diamentową za 55 zł i zabieg z peelingiem kawitacyjnym za 40 zł. W Tczewie do akcji włączyło się aż 19 partnerów – restauracje, bary, salony piękności, siłownie, basen, a nawet stajnia koni. W Pucku kupimy rejs do Szwecji za połowę ceny, poćwiczymy strzelanie z karabinu sportowego, a obiad zjemy już za 14 zł i deser za 2 zł. Władysławowo zaprasza na tańsze noclegi, wejścia do muzeum oraz… wybielanie zębów. Z promocyjnej oferty weekendowej skorzystamy też w Leźnie, restauracjach w Żukowie i Baninie.

Więcej informacji i pełna oferta po linkiem.

view szablon artykułu