Aktualności

Naturalne kosmetyki, warsztaty makijażu i wykłady poświęcone pielęgnacji. Jesienne targi Ekocuda przed nami

Fot. Bee Naturalles / unsplash.com
Fot. Bee Naturalles / unsplash.com

W weekend 12-13 października 2019 roku odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W czasie targów swoje produkty zaprezentuje ponad 100 polskich producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Nie zabraknie też marek zagranicznych oraz warsztatów i wykładów dla miłośników naturalnej pielęgnacji.

 

Największe w Polsce targi kosmetyków naturalnych odbędą się na stadionie Energa Gdańsk. Wstęp jest bezpłatny.

 

Ponad 13 tysięcy zwiedzających

Gdańskie Ekocuda to świetna okazja do zakupów. W jesiennej edycji targów stoiska zapowiedziała rekordowa liczba wystawców – ponad 100 firm, których specjalnością jest tworzenie organicznych, naturalnych i wegańskich kosmetyków przeznaczonych m.in. do pielęgnacji ciała, włosów czy do makijażu. Będą to głównie producenci krajowi, jednak odwiedzający mogą liczyć również na zagraniczne marki.

 – Nasze statystyki pokazują, że na Pomorzu jest coraz więcej osób zainteresowanych kosmetykami produkowanymi z tego, co daje natura i w trosce o jej dobro – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni targów oraz właścicielka marki Ekocuda. – Pierwszą gdańską edycję Ekocudów, którą zorganizowaliśmy w marcu 2018 roku, odwiedziło ponad 7 tys. osób. Kolejną, odbywającą się pół roku później, już prawie 8 tys. Podczas targów, które miały miejsce tej wiosny, frekwencja przekroczyła 13,5 tys. uczestników – mówi Mierzejewska.

Targom towarzyszą rozmaite atrakcje. W programie gdańskich Ekocudów są m.in. wykład ambasadorki tragów – Agnieszki Niedziałek z napieknewlosy.pl, a także warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się własnoręcznie robić ekokosmetyki. Co ważne, wszystkie te umiejętności i wiedzę zdobywa się nie wydając ani grosza, ponieważ wstęp na Ekocuda jest bezpłatny.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda

  • 12-13 października 2019 roku, sobota, godz. 11.00-19.00; niedziela, godz. 11.00-18.00
  • Stadion Enegra Gdańsk
  • ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • Gdańsk
  • wstęp wolny
view szablon artykułu

Archiwum wiadomości

Opłaty środowiskowe i statystyka