Aktualności

Muzyczne święto w Sopocie

$image_alt
Duo del Gesù, fot. mat. prasowe Sofitel Grand Sopot

W Sopocie, 21 czerwca 2015 r. z będzie można posłuchać muzyki kameralnej na żywo z okazji Fête de la Musique, wywodzącego się z Francji muzycznego święta obchodzonego na całym świecie w dzień przesilenia letniego. W programie zaplanowano koncert duetu smyczkowego Duo del Gesù, promujący IV Euro Chamber Music Festival.

Z okazji święta muzyki, w Le Bar w Sofitel Grand Sopot będzie można posłuchać muzyki kameralnej na żywo, w tym występu promującego IV Euro Chamber Music Festival. Fête de la Musique to wywodzące się z Francji muzyczne święto obchodzone na całym świecie w dzień przesilenia letniego. Wspólne świętowanie odbywa się podczas występów muzycznych na ulicach i placach miast, a także kameralnych koncertów w barach i kawiarniach.

W tym roku obchody Fête de la Musique w Sofitel Grand Sopot mają szczególny charakter ze względu na promocję IV Euro Chamber Music Festival. Już o godzinie 14.00 będzie można posłuchać duetu smyczkowego Duo del Gesù, a o godz. 15.30 – kwartetu jazzowego Maciej Milewski Quartet. W przypadku pięknej pogody, koncert odbędzie się w hotelowym ogrodzie.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
Fête de la Musique
21 czerwca 2015 r., niedziela, pocz. o godz. 14.00
Sofitel Grand Sopot
ul. Powstańców Warszawy 12/14
Sopot                                                                    

Program
godz. 14.00 – Duo del Gesù, „Wiedeń w Sopocie"
godz. 15.30 – Maciej Milewski Quartet

Więcej: Sofitel

Opr. BMG

 

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności