Aktualności

Brytyjska misja handlowa na Pomorzu – zaplanuj spotkanie

$image_alt
Fot. ©Depositphotos
Edhar Yuralaits

Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network zaprasza na rozmowy biznesowe z przedstawicielami brytyjskich firm z regionu Greater London, które odbędą się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, we wtorek 7 czerwca 2016 r.

Londyn należy do najważniejszych miast świata i reprezentuje jeden z najszybciej rozwijających się regionów Wielkiej Brytanii, wytwarzając około 30% PKB. Aktywni zawodowo mieszkańcy stanowią populację 8,5 mln konsumentów, a dynamiczna społeczność biznesowa przejawia duże zainteresowanie handlem na arenie międzynarodowej. Brytyjskie firmy mają bogate doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych produktów i usług, które cieszą się uznaniem wśród klientów większości sektorów biznesu na całym świecie.

Ponad połowa firm figurujących na liście 100 najważniejszych firm w kraju (FTSE 100) i ponad 100 spośród 500 największych firm europejskich ma siedzibę główną w centrum Londynu. Lokalny sektor przemysłowy współpracuje ściśle ze środowiskiem akademickim, czego wynikiem jest istnienie potężnego sektora badań i rozwoju oraz szeregu światowej klasy centrów badawczych.

Enterprise Europe Network oferuje usługi firmom poszukującym nowych klientów i dostawców w innych krajach oraz możliwości nawiązania współpracy w ramach spółek jointventure i zawarcia strategicznych porozumień.

►Więcej informacji: e-mail: pawel.gruszkowski@swp.gda.pl; tel.: 796 704 730

  • Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98
  • Czas: wtorek, 7 czerwca, godz. 13.00-16.00
  • Do pobrania: katalog uczestników

 

view szablon artykułu