Aktualności

Mikołajkowy turniej Do Przerwy 0:1

$image_alt

Gdańsk Fundacja Dobroczynności zaprasza na mikołajkową edycję piłkarskiego turnieju Do Przerwy 0:1, który odbędzie się na boiskach na Zaspie i Przymorzu, w sobotę, 5 grudnia 2015 r. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego.

Do udziału w turnieju organizatorzy zapraszają roczniki: 2003 i młodsi, 2000-2002, 1997-1999, rocznik 1996 i starsi oraz drużyny dziewczęce.  Zespołom do lat 18 musi towarzyszyć pełnoletni opiekun.

Główną areną sportowych zmagań będzie, otwarty w październiku br., pełnowymiarowy stadion przy ul. Meissnera na Zaspie. Inauguracja mikołajkowej edycji Do Przerwy 0:1 rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00.

Na zaproszenie Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec, po raz pierwszy, mecze odbędą się także na zmodernizowanym obiekcie piłkarskim przy ul. Startowej 9. Na tym boisku zagrają piłkarze z rocznika 1997-1999.

Ze względu na przewidywaną dużą liczbę uczestników, część meczów zostanie rozegrana tradycyjnie również na boisku przy ul. Opolskiej

Turniej, którego pomysłodawcą i organizatorem wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności jest Andrzej Kowalczys, rozgrywany jest już od ponad 11 lat.  Tradycyjnie wezmą w nim udział piłkarze i piłkarki z Chojnic, Człuchowa, Gdyni, Gościcina, Pelplina, Pruszcza Gdańskiego, Wejherowa, Żukowa i oczywiście z Gdańska.

Siła naszego turnieju, to przede wszystkim jego uczestnicy. Dla młodych ludzi piłka nożna to nie tylko fantastyczny sport, ale jednocześnie sposób na to, aby oderwać się od codziennych obowiązków czy też różnego rodzaju pokus. Wielkie podziękowania należą się również wszystkim opiekunom, którzy towarzyszą młodym sportowcom w tym dniu, nierzadko bardzo przeżywając ich boiskowe pojedynki – mówi Andrzej Kowalczys.     

Stałym punktem każdego turnieju jest wizyta zawodników bądź trenerów Lechii Gdańsk, która zawsze mocno wspiera Do Przerwy 0:1. Także 5 grudnia organizatorzy liczą na ich obecność.

Karta zgłoszeń do pobrania na stronie www.doprzerwy01.pl.

Zapisy drużyn w sobotę, 5 grudnia, od godz. 9.00.

Organizatorom udało się pozyskać liczne grono partnerów. Należą do nich: Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, LOTOS Gdańsk, Torus, MOSiR Gdańsk, Alchemia, Merco, Sklepy Merkus, Lechia Gdańsk SA, Exclusive Sport, R-Gol.com, Trefl, SM Rozstaje, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec, Szkoła Podstawowa Nr 80, Zespół Szkół nr 13 w Gdańsku, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Gdańsku, M-1 Fabrika.

Patronat nad turniejem objęli: Radio Gdańsk, TVP Gdańsk, PMedia.pl, Trojmiasto.pl, Pomorska.tv, Lechia.pl, Gdansk.pl, Lechia.net, Zaspa24.pl, Panorama Pomorza, Agencja Kosycarz Foto Press

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Mikołajkowy turniej Do Przerwy 0:1

  • 5 grudnia 2015 r., sobota, godz. 10.00
  • stadiony piłkarskie: ul. Janusza Meissnera, ul. Startowa 9, ul. Opolska
  • Gdańsk

    Do przerwy_zima_plakat

Oprac. DK

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości