Aktualności

Mikołajki w Gdyni Arenie

Uśmiechnięta dziewczynka zagląda do worka prezentów Mikołaja
Fot. ©Depositphotos/SergeyNivens

Wyjątkowo sportowe mikołajki pod hasłem Rusz się, Elfie!, odbędą się w Gdynia Arenie, w czwartek, 8 grudnia 2016 r. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych, w których udział wezmą zorganizowane grupy przedszkolne.

 

W mikołajkowej atmosferze przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Sportu zachęcać będą do uprawiania aktywności fizycznej i działań prozdrowotnych. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in: przeciąganie liny Świętego Mikołaja, magiczny slalom elfów, pościg za prezentami i tworzenie dekoracji świątecznych. Zaplanowano także edukację żywieniową, wspólne przygotowywanie soków owocowo-warzywnych, zabawy żeglarskie, zajęcia muzyczne i spotkania ze znanymi sportowcami.

Podczas imprezy będzie można również zapoznać się z projektami realizowanymi przez Gdyńskie Centrum Sportu, takimi jak: Gdynia na fali, Gdyńskie Poruszenie czy też Move up to be healthy and happy. To właśnie w ramach tego ostatniego projektu, współfinansowanego z programu Unii Europejskiej Eramus+, odbędzie się wydarzenie Rusz się, Elfie.

Rusz się, Elfie

  • 8 grudnia 2016 r., czwartek, godz. 9.30-13.00
  • Gdynia Arena
  • ul. Kazimierza Górskiego 8
  • Gdynia

Zobacz: Gdyńskie Centrum Sportu

Rusz się, Elfie_plakat

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości