Aktualności

Masz kompas oraz mapę i musisz odnaleźć punkty. Rajd na orientację Jesienny Tułacz 2019 już w najbliższy weekend

Fot. źródło Fot. facebook.com/INOtulacz/
Fot. źródło Fot. facebook.com/INOtulacz/

Cztery trasy dla pieszych i jedna dla rowerzystów. Liczy się udział i dobra zabawa. Jesienny Tułacz to doskonała okazja do spędzić aktywnie czas wśród pięknej jesiennej przyrody okolic Przywidza. Impreza odbędzie się w nocy 5 na 6 października 2019 r.

 

To będzie już 34. edycja rajdu Jesienny Tułacz.

 

Wyjątkowy rajd

Imprez na orientację w regionie jest wiele. Ale Jesienny Tułacz wyróżnia się wśród nich. Mianowicie jest to nocna impreza. Szukanie punktów przy świetle latarek to niezapomniane przeżycie. W tym roku przygotowanych zostało pięć tras. Cztery dla piechurów oraz jedna dla rowerzystów. Najkrótsza jest trasa rodzinna licząca około 10 km. Na jej pokonanie organizatorzy przewidzieli 4 godziny. Z kolei najdłuższą 50 kilometrową trzeba pokonać w nie dłużej, jak 12 godzin. Taki sam limit czasu obowiązywać będzie rowerzystów.

 

Z mapą przez okolice Przywidza

Bazą imprezy będzie hala sportowa w Przywidzu. Każdy uczestnik będzie musiał odnaleźć w zlokalizowane w okolicy punkty. Do dyspozycji zawodników będą jedynie mapy i kompasy. Można startować indywidualnie lub w kilkuosobowych zespołach. Co ważne, z uwagi na nocny charakter imprezy obowiązkowo należy mieć przy sobie elementy odblaskowe.

 

 

Szczegółowy regulamin Jesiennego Tułacza oraz formularz zgłoszeniowy na stronie almanak.pl

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości