Aktualności

Maraton zumby rozrusza gdańską plażę

Maraton zumby na plaży
Fot. źródło: http://mosirgdansk.pl

4. edycja Gdańskiego Maratonu Zumba Fitness startuje w sobotę, 20 sierpnia 2016 r. Hermann Melo, znakomity, pełen energii i charyzmy francuski tancerz i instruktor zumby, zaprasza. Chętni zbiorą się na plaży przy molo w Gdańsku-Brzeźnie. Uczestnicy Zumba Fitness po Zdrowie rozkołyszą się w takt gorących, latynoskich rytmów. Spróbuj i Ty! Wstęp jest wolny.

Morze, piasek i słońce stworzą wyjątkową atmosferę. Miłośnicy aktywności fizycznej w każdym wieku spotkają się, aby wspólnie bawić się i ćwiczyć z najlepszymi instruktorami.

Zumba jest połączeniem tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii.  Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, można bawić się przy energetycznej muzyce. Zumba kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój.

Maraton poprowadzą instruktorzy z całej Polski: Iza Kin, Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Aga Piotrowicz, Magda i Bartek Maciejewicz, Monika Tran Van, Marta Skierka, Ola Kloska. 
 

4. Gdański Maraton Zumba Fitness

  • 20 sierpnia 2016 r., sobota, godz. 12.00-15.00
  • plaża przy molo, Gdańsk Brzeźno, wejście nr 52
  • wstęp – wolny

zumba_plakat

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości