Aktualności

Lubię to, czyli „Uwolnij swoją przedsiębiorczość” na nowym profilu

$image_alt

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" – zaprasza pomorskich przedsiębiorców i nie tylko, do odwiedzenia swojego nowego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Znajdziemy tu informacje o najnowszych szkoleniach, rekomendacje biznesowych wydarzeń w regionie oraz inspiracje i ciekawe informacjami z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" (SWP) jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, która od prawie dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Specjalizuje się w usługach informacyjnych, doradczych, szkoleniowych i kooperacyjnych. Dostarcza rozwiązania zwiększające konkurencyjność przedsiębiorstw i aktywizujące osoby na rynku pracy, realizując projekty wspierające małe i średnie firmy oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą, w tym m.in. Enterprise Europe Network, Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie, Punkt Konsultacyjny KSU oraz  projekty związane ze stymulacją zawodową, zmianą kwalifikacji i rozwojem kompetencji.

SWP to interdyscyplinarny zespół profesjonalnie i wszechstronnie przygotowanych konsultantów –  praktyków z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług dla MŚP. Wśród doradców są ekonomiści, prawnicy, specjaliści ds. zarządzania, rynków unijnych, informacji gospodarczej, zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu. Dzięki grupie wykwalifikowanych profesjonalistów i pasjonatów oraz współpracy z polskimi i zagranicznymi parterami instytucjonalnymi, Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość" pomaga uwolnić przedsiębiorczość ponad 1000 klientów rocznie poprzez m.in.:

  • udzielanie informacji i doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania strategicznego i zasobami ludzkimi,
  • porady i konsultacje prawne, księgowe i finansowe,
  • wskazywanie możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych,
  • przeprowadzenie analiz rynku, innowacyjności firm i opracowywanie raportów handlowych,
  • organizację szkolenia i seminaria, w których co roku uczestniczy kilkuset osób,
  • kojarzenie partnerów gospodarczych na spotkaniach B2B i misjach gospodarczych.

Do skorzystania ze swojej oferty SWP zaprasza mikro- małych i średnich przedsiębiorców i start-upy, pracowników MŚP i osoby poszukujące pracy, a także fundacje i stowarzyszenia. Główna siedziba Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość" znajduje się w Gdańsku, a ponadto na  terenie Trójmiasta funkcjonują również biura w Sopocie i w Gdyni, a także w Lęborku i w Kartuzach.

Zobacz profil Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość"

 

Opr. BK

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości