Aktualności

Lider Promocji Słupskiej Gospodarki Srebrny Niedźwiedź 2016

$image_alt
Fot. mat. prasowe

Konkurs honoruje przedsiębiorców najbardziej zaangażowanych w rozwój i promocję gospodarki ziemi słupskiej. W konkursie mogą startować podmioty gospodarcze, które mają siedzibę lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Słupska, powiatów słupskiego, bytowskiego, lęborskiego i sławieńskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2016 r.

Konkurs „Lider Promocji Słupskiej Gospodarki – Srebrny Niedźwiedź 2016", organizowany od roku 1998, jest jedną z ważniejszych imprez, która ma na celu promocję regionalnych przedsiębiorców. Początkowo Srebrne Niedźwiedzie wręczano w ośmiu kategoriach: menedżer, firmy średnie, mikro, małe, media, instytucje okołobiznesowe, gospodarstwo rolne i  turystyka wiejska.

W 2009 r. podjęto decyzję o organizowaniu konkursu co 2 lata i w tegorocznej jubileuszowej XV edycji konkursu przedsiębiorcy będą rywalizować w 6 kategoriach:

  • mikro- i małe przedsiębiorstwa,
  • średnie i duże przedsiębiorstwa,
  • zakłady rzemieślnicze,
  • gospodarstwa agroturystyczne,
  • menedżer słupskiej gospodarki
  • gospodarczy debiut.

Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z wymaganymi załącznikami, stosownie do kategorii, w terminie do 30 września 2016 roku do siedziby organizatora konkursu pocztą tradycyjną, kurierem, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja@powiat.slupsk.pl.

Regulamin konkursu wraz z  kartami można znaleźć na stronach internetowych organizatorów:

Zgłoszenia może dokonać sam uczestnik lub instytucja otoczenia biznesu za zgodą potencjalnego uczestnika, pocztą tradycyjną, kurierem, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja@powiat.slupsk.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14, 76 -200 Słupsk z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-mail: „Srebrny Niedźwiedź 2016".

We wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu „Srebrny Niedźwiedź" zostało wyróżnionych ponad 200 firm oraz wręczono prawie ponad 80 statuetek.

 

 

view szablon artykułu