Aktualności

Łeba, Pruszcz Gdański, Pszczółki i Nowy Staw. Taniej zjesz obiad, zrobisz sobie nową fryzurę lub masaż [WEEKEND ZA PÓŁ CENY]

Kolorowe lody
Fot. Toa Heftiba / unsplash.com

Kolejny weekend na Pomorzu z atrakcyjnymi ofertami. W sobotę i niedzielę 14 i 15 kwietnia 2018 r. w czterech miastach będzie można już od 9 zł zjeść smaczny obiad, od 3 zł napić się włoskiej kawy, za 35 zł skorzystać z treningu personalnego, a nawet z masażu relaksacyjnego w cenie 50 zł.

 

W weekend 21-22 kwietnia 2018 r. będzie można skorzystać z tańszych atrakcji w Cedrach Wielkich, Kartuzach, Krokowej, Krynicy Morskiej, Malborku, Nowym Dworze Gdańskim, Pucku, Tczewie, Władysławowie i Żukowie.

 

Rozsmakuj się w Pomorzu

W Pruszczu Gdańskim oferta jest najbogatsza. Za połowę ceny zjemy m.in. sushi, zupę rybną, dania kuchni polskiej i różne ciasta. Będzie też można kupić miesięczny kurs gry na gitarze w cenie 70 zł, skorzystać z konsultacji dietetycznej za 88 zł, wykupić karnet na siłownię za 54 zł lub sprawić sobie nowe okulary 50 proc. taniej. W Nowym Stawie w Galerii Żuławskiej będzie ręcznie robiona biżuteria, kulinarne przysmaki i stoisko z czosnkowymi nalewkami. W Pszczółkach i Łebie skorzystamy z oferty hoteli lub usług kosmetycznych.

Pełna lista ofert i więcej informacji dostępnych jest pod linkiem.

 

view szablon artykułu