Aktualności

Konkurs na Przyjazny Urząd, przedłużony nabór

$image_alt

Trwa nabór zgłoszeń do Ogólnopolskiego Konkursu o Znak Jakości „Przyjazny Urząd". Konkurs adresowany jest do jednostek szeroko rozumianego sektora publicznego. Przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń do 17 kwietnia 2015 r.

W konkursie mogą brać udział urzędy miast, starostwa powiatowe, urzędy pracy, urzędy skarbowe, oddziały ZUS itp. oraz inne jednostki świadczące usługi publiczne, które wyróżniają się wysoką jakością obsługi, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz wdrażają nowoczesne rozwiązania w zakresie kultury pracy.

Patronat honorowy nad konkursem sprawują m.in. Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Klub Menedżerów Jakości Politechniki Wrocławskiej, dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Znak Jakości „Przyjazny Urząd" wyróżnia instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z interesantem. Konkurs pomaga budować nowoczesną markę wyróżnionych w konkursie placówek jako placówek otwartych na potrzeby mieszkańców, solidnych i kompetentnych. Godło „Przyjazny Urząd" przyznaje kapituła złożona z naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością oraz przedstawicieli środowisk praktyków zarządzania publicznego. Zasiadają w niej m.in. profesorowie z Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Rzeszowskiego .

Przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń do 17 kwietnia 2015 roku. Uroczysta gala finałowa konkursu odbędzie się w czerwcu 2015 roku w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Warszawie-Jabłonnie.

Więcej:

 

Opr. BMG

 

view szablon artykułu