Aktualności

Konkurs dla przedsiębiorczych kobiet

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/monkeybusiness

Jesteś przedsiębiorcza kobietą prowadzącą firmę nie dłużej niż 3 lata? Może dopiero nosisz się z zamiarem rozpoczęcia działalności na własny rachunek? Jeżeli masz innowacyjną biznesową ideę, złóż wniosek do 11 września 2016 r. i wygraj 100 tysięcy złotych.

 

Przedsiębiorcze i kreatywne kobiety mogą wziąć udział w VI już edycji konkursu Darboven Idee Grant. O nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych mogą ubiegać się panie prowadzące firmę nie dłużej niż 3 lata bądź dopiero noszące się z zamiarem rozpoczęcia działalności na własny rachunek. Podstawą do złożenia wniosku jest innowacyjna biznesowa idea, a nagroda ma być wsparciem na początku biznesowej drogi.

Idea konkursu zrodziła się z inicjatywy Alberta Darbovena. Od wielu lat w Niemczech, jak również i w Polsce, wyłaniana jest laureatka konkursu, która otrzymuje nagrodę pieniężną na rozwój zwycięskiego projektu. W konkursie wsparcie finansowe otrzymały projekty z różnych dziedzin nauki, od medycyny po wysoko zaawansowane koncepcje technologiczne. W jury zasiadają znakomite osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu i polityki, m.in. Irena Eris, Ewa Plucińska, Olga Krzyżanowska.

Termin składania wniosków upływa 11 września 2016 r.

Więcej informacji: Darboven Idee Grant

 

view szablon artykułu