Aktualności

Konkurs dla matek i córek

$image_alt
Fot. mat. prasowe Energetycznych 50+

Energia od Pokoleń to ogólnopolski konkurs dla matek i córek. Celem akcji jest poszukiwanie niezwykłych relacji, wspólnych przeżyć i pasji, jakie je łączą. Autorki najciekawszych historii wygrają udział w warsztatach z Ewą Foley oraz sesję zdjęciową. Zgłoszenia można wysyłać do końca maja 2015 r.

Projekt „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit" czerpie swoją siłę z relacji, jakie łączą kobiety różnych pokoleń – matkę i córkę. Jego ideą jest podkreślanie, że dzięki pasji oraz wsparciu młodych ludzi, osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia. To poszukiwanie energetycznych duetów, wzajemnie się wpierających i wymieniających doświadczeniami. To obustronna troska, inspirowanie się i dodawanie sobie energii.

Zadaniem matek i córek, które będą chciały zgłosić się do konkursu, będzie opisanie relacji międzypokoleniowej, jaka je łączy oraz przesłanie energetycznego zdjęcia, przedstawiającego je same, ich emocje i pasje. Aplikacje będą przyjmowane do końca maja 2015 r. Jury wybierze 6 najciekawszych, najbardziej inspirujących historii. Nagrodą dla wybranych matek i córek będą 2-dniowe warsztaty, w tym całodniowe spotkanie z Ewą Foley, podczas którego uczestniczki będą pracować nad energią wzajemnych relacji. Finałem akcji będzie niezwykła sesja zdjęciowa.

Energia od Pokoleń jest kontynuacją zeszłorocznego projektu Energetyczni 50+ z udziałem Lidii Popiel oraz kampanii Pharmaton Geriavit.

Ewa Foley – autorka poradników na temat pozytywnego życia: „Zakochaj się w życiu", „Bądź aniołem swojego życia" oraz „Powiedz życiu tak!", charyzmatyczna trenerka rozwoju osobistego.

Zgłoszenia do konkursu:

Dodatkowych informacji udziela:

Opr. BMG

view szablon artykułu