Aktualności

Konkurs Darboven Idee Grant dla przedsiębiorczych Polek

Kobieta biznesu
Fot. ©Depositphotos/pressmaster

Jesteś przedsiębiorcza kobietą prowadzącą firmę dłużej niż 3 lata? A może dopiero zamierzasz rozpocząć działalność na własny rachunek? Jeżeli masz innowacyjną biznesową ideę, złóż wniosek i wygraj 100 tysięcy złotych. Termin składania wniosków upływa 11 września 2016 r.

 

Na przedsiębiorcze i kreatywne kobiety czeka VI edycja konkursu Darboven Idee Grant. O nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych mogą się ubiegać Polki prowadzące firmę nie dłużej niż 3 lata bądź dopiero noszące się z zamiarem rozpoczęcia działalności na własny rachunek. Podstawą do złożenia wniosku jest innowacyjna biznesowa idea, a nagroda ma być wsparciem na początku biznesowej drogi.

Idea konkursu zrodziła się z inicjatywy Alberta Darbovena. Od wielu lat w Niemczech, jak również i w Polsce, wyłaniana jest laureatka konkursu, która otrzymuje nagrodę pieniężną na rozwój zwycięskiego projektu. W konkursie otrzymały wsparcie finansowe projekty z różnych dziedzin nauki, od medycyny po wysoko zaawansowane koncepcje technologiczne. W jury zasiadają znakomite osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu i polityki, m.in. Irena Eris, Ewa Plucińska i Olga Krzyżanowska.

Więcej: Darboven Idee Grant

 

view szablon artykułu