Aktualności

Komunikat drogowy – utrudnienia na drodze w kierunku Łeby

$image_alt
Fot. Gmina Nowa Wieś Lęborska

Informacja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, dotycząca sytuacji awaryjnej na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Nowa Wieś Lęborska

 

Rejon Dróg Wojewódzkich w Lęborku ze względu na sytuację wyjatkową – rozmycie korpusu drogowego i zarwanie nawierzchni jezdni DW 214 na odc. od km 25+600 do 25+700 w m. Nowa Wieś Lęborska, do której doszło w nocy z 14 na 15 lipca br. w trakcie ciągłych i gwałtownych opadów deszczu, informuje, że w dniu wczorajszym, tj. 21 lipca 2016 r. w godzinach nocnych z uwagi na bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa i zdrowia dla ludzi, mienia i środowiska w trybie awaryjnym dokonano całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu samochodowego w wymienionej lokalizacji.

Tymczasowo został wyznaczony objazd dla wszystkich samochodów przez miejscowości Wilkowo Nowowiejskie i Garczegorze. Objazd w takiej formie będzie funkcjonował do czasu wprowadzenia przez firmę Skanska S.A., która będzie Wykonawcą awaryjnej naprawy korpusu drogowego, nowej tymczasowej organizacji ruchu.

Przewidywany termin rozpoczęcia robót i wprowadzenie nowej tymczasowej organizacji ruchu przez firmę SKANSKA S.A. nastąpi od 1 sierpnia 2016 r. i potrwa do 30 września 2016 r.

view szablon artykułu