Aktualności

Kompetencje – jak rozwinąć skrzydła

$image_alt
Fot. ©Depositphotos/benis arapovic

W gdańskiej Bibliotece Manhattan, 21 marca 2015 r. będzie miała miejsce debata „Kompetencje przyszłości – jak rozwinąć nasze skrzydła?". Uczestnicy porozmawiają o kompetencjach ważnych dla rozwoju zarówno osobistego i zawodowego mieszkańców, jak i całej gminy.

W spotkaniu weźmie udział ok. 30 osób, m.in. Hanna Zych-Cisoń – członek Zarządu  Województwa Pomorskiego oraz profesor Mariusz Czepczyński. Uczestnicy będą rozmawiać o kompetencjach ważnych dla rozwoju zarówno osobistego i zawodowego mieszkańców, jak i całej gminy. Dyskusja będzie miała charakter warsztatowy, dzięki czemu każdy będzie mógł się wypowiedzieć. Debata jest częścią ogólnopolskiego przedsięwzięcia „Narodowy coaching – jak rozwinąć nasze skrzydła?", realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku otrzymała zaproszenie do udziału w tej inicjatywie jako jedna z 42 placówek z całej Polski. Debaty odbędą się niemal w tym samym czasie – 20 i 21 marca 2015 r.

Wnioski i pomysły wynikające z debaty zostaną wykorzystane podczas Kongresu Obywatelskiego – dorocznego wydarzenia organizowanego w Warszawie od blisko 10 lat. Kongres angażuje do rozmów o rozwoju Polski znanych i cenionych przedstawicieli świata nauki, kultury, polityki, społeczeństwa obywatelskiego czy biznesu (wśród uczestników kongresowych dyskusji można wymienić m.in. Jana Englerta, Lecha Wałęsę, Joannę Szczepkowską czy Jacka Żakowskiego.

Rezultaty sobotniej debaty będzie można wykorzystać również lokalnie, na przykład planując działania edukacyjne skierowane do mieszkańców czy ubiegając się o finansowanie projektów.

 

Liczba miejsc – ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które należy wysyłać drogą mailową pod adres:

⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

Kompetencje przyszłości – jak rozwinąć nasze skrzydła?
21 marca 2015 r., sobota, godz. 10.00-14.00
Biblioteka Manhattan
al. Grunwaldzka 82
Gdańsk-Wrzeszcz

Więcej:

Opr. BMG

 

 

view szablon artykułu