Aktualności

Karnawałowa Felicita w filharmonii

$image_alt

Kolejne wydarzenia karnawałowe z udziałem orkiestry Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku zaplanowano na 30 stycznia 2015 r. W koncercie „Felicita i inne złote przeboje" zaśpiewa doskonale znane słupskiej publiczności małżeństwo – Patrycja i Jacek Kotlarscy. Orkiestrę poprowadzi Bohdan Jarmołowicz.

Program karnawałowego koncertu wypełnią przeboje wylansowane przez znanych, głównie zagranicznych, wykonawców. Będą to utwory popularne i wpadające w ucho, dlatego wciąż chętnie do nich wracamy. Wśród nich znajdą się tak popularne piosenki, jak znany z wykonania Rominy Power i Ala Bano duet „Felicyta"czy spopularyzowany przez Olivię Newton-John i Johna Travoltę przebój musicalu „Grease" – „You're The One That I Want". Znajdzie się też w koncercie wielki hit Toma Jonesa „Delilah" i nie ustępujący mu polski szlagier z repertuaru Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni" oraz wiele innych, wiecznie zielonych, a raczej, złotych, przebojów.

A wykonają je znakomici Patrycja i Jacek Kotlarscy, wokalne małżeństwo, które od czasu do czasu występuje w duecie. Aranżerem większości kompozycji jest Bohdan Jarmołowicz, który także poprowadzi orkiestrę.

Patrycja Kotlarska – ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec i Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie oboju. Swoją przygodę ze śpiewem zaczęła jako 15-latka. Śpiewała w Teatrze Buffo w słynnym musicalu „Metro". Od 1998 r. na stałe związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Brała udział w spektaklach „Crazy for you", „Grease", „Miss Sajgon", „Taniec wampirów", „Koty i upiór w operze".

Jacek Kotlarski

Jacek Kotlarski – absolwent liceum muzycznego w klasie trąbki, następnie Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, aż w końcu Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu. W latach 2000-2007 współpracował z teatrem muzycznym Roma w Warszawie, biorąc udział w spektaklach: „Miss Sajgon", „Grease", „Koty", „Taniec wampirów". Obecnie wokalista sesyjny, nagrywający i współpracujący z takimi gwiazdami, jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljański, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki. Śpiewa w wielu programach telewizyjnych: Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają, Tylko Nas Dwoje. Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy…). Z wielkim powodzeniem zaśpiewał jako solista w projekcie symfonicznym u boku Johna Lorda (Deep Purple). Ma na swoim koncie wiele solowych recitali muzyki filmowej i musicalowej – śpiewał m.in. na deskach Filharmonii Warszawskiej, Filharmonii Poznańskiej, Filharmonii Bydgoskiej oraz wykonywał jedną z głównych ról w musicalu „Swing" w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. W 2011 koncertował w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych „Roy Thomson Hall" w Toronto (Kanada). Wiosną 2012 r. ukazał się pierwszy solowy i autorski album wydany przez Polskie Radio „Nigdy nie jest za późno". 

———————————————————————————————————————————————————

Felicita i inne złote przeboje
30 stycznia 2015 r., piątek, godz. 19.00
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
ul. Jana Pawła II 3
Słupsk

Bilety – 40 zł

Więcej:

 

 

Opr. BMG

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości

Aktualności