Aktualności

Jeśli chcesz nauczyć się wyrażania emocji, posługując się językiem sztuki, weź udział w warsztatach artystycznych w Ustce

Kolaż z twarzy wyrażający różne stany emocjonalne
Fot. materiał prasowy organizatora

Jak sądzisz, łatwiej jest wykonać portret wyrażający emocje techniką cyfrową przy użyciu telefonu, czy może malując? Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na bezpłatne warsztaty rodzinne, które odbędą się w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce w sobotę, 15 czerwca 2019 roku.

 

Obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

 

O warsztatach

W zajęciach mogą uczestniczyć dorośli ze swoimi dziećmi lub/i wnukami. To propozycja skierowana do całych rodzin – rodziców, dziadków i babć oraz dzieci w wieku 6-12 lat. Chodzi o wspólne odkrywanie świata sztuki oraz budowanie twórczych wzajemnych relacji.

Każde spotkanie odkrywa nowe możliwości i talenty drzemiące w małych i dużych uczestnikach warsztatów. Zajęcia dają możliwość grupowej pracy twórczej i pokazują, jak wspólne działania łączą pokolenia. Warsztaty wykorzystują szereg różnorodnych technik i środków wyrazu.

Niezbędne materiały zapewnia galeria. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy obowiązkowe pod nr tel. 515 089 986 lub j.zuraw@bgsw.pl. Zajęcia prowadzi Joanna Żuraw.

W świecie emocji – warsztaty rodzinne

  • 15 czerwca 2019 r., sobota, godz. 11.00-13.00
  • Centrum Aktywności Twórczej
  • ul. gen. Zaruskiego 1a
  • Ustka

Zobacz: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

view szablon artykułu

Kultura on-line

 

Archiwum wiadomości