Aktualności

Jesienne Targi Mieszkań i Domów w Gdańsku

$image_alt

W jednym miejscu i jednym czasie można zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Warto zarezerwować sobie weekend 13 i 14 września 2014 r. i odwiedzić AmberExpo. Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, doradcy finansowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, bezpłatne prelekcje – to główne atrakcje jesiennej edycji targów..
 
Nie trzeba marnować czasu, by odwiedzać biura sprzedaży poszczególnych deweloperów oraz banki – można to zrobić w jednym miejscu i czasie właśnie na targach. Zamiast przeglądać portale i wertować gazety – warto spotkać się bezpośrednio z wystawcami i uzyskać informacje o inwestycji z pierwszej ręki, a nawet wynegocjować rabat.
 
Targi Mieszkań i Domów
 
Targi Mieszkań i Domów organizowane są w największych, najdynamiczniej rozwijających się aglomeracjach Polski – Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Każda edycja to dla zwiedzających wyjątkowa i niepowtarzalna szansa do zapoznania się z aktualnymi ofertami firm działających na lokalnych rynkach – deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, banków i doradców finansowych.
 

 
Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl
13-14 września 2014 r., sobota-niedziela, godz. 10.00-17.00
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe  AmberExpo
ul. Żaglowa 11 przy PGE Arena
Gdańsk
 
Więcej:

 

 
 
 
 
 
Opr. BMG
 
 
view szablon artykułu