Aktualności

Jak i przyjemnie spędzić niedzielę? Tylko na Parkowych Grach na Orientację na Chełmie

Fot. mat. pras. organizatora
Fot. mat. pras. organizatora

W jaki sposób precyzyjnie nawigować w lesie, parku i w miejskiej dżungli? Jak zdrowo i przyjemnie spędzić niedzielne przedpołudnie i pozbyć się zbędnych kilogramów? Przekonaj się w niedzielę 18 sierpnia 2019 r. podczas Rodzinnych Parkowych Gier na Orientację w dzielnicy Chełm.

9.00-

Do wyboru będą cztery trasy.

 

Z mapą przez Chełm

Każdy uczestnik na starcie otrzyma mapę dzielnicy. Na niej zaznaczone będą miejsca, które trzeba odnaleźć. Aby ukończyć rywalizację trzeba zameldować się na wszystkich punktach kontrolnych. Przygotowane zostały cztery trasy, różniące się długością i stopniem trudności. Najkrótszą, bo liczącą dwa kilometry trasę pokonają rodziny. Najdłuższa jest mająca od trzech do sześciu kilometrów trasa dla biegaczy. Zbiórka i start na boisku OSIR przy ulicy Witosa.

 

Liczy się udział

W całej rywalizacji najważniejsza jest dobra zabawa. Nie koniecznie trzeba biec. Trasy można pokonać spokojnym spacerowym tempem. Ważna jest dobra zabawa i aktywne spędzenia dnia na wolnym powietrzu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Będzie również losowanie atrakcyjnych nagród. Za udział w imprezie i osiągnięcie mety przyznany będzie 1 punkt do Odznaki Imprez na Orientację.

 

Program imprezy

  • 9.30 - 12.30 praca biura zawodów. Można przyjść o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
  • 10.00 - 12.30 start drużyn
  • 14.00 godzina zamknięcia mety
  • 14.00 - 15.00 planowane zbieranie punktów.

 

view szablon artykułu

Archiwum wiadomości